Zamknij

"Papiery na szczęście": odcinek 20 - STRESZCZENIE. Sandra knuje z Filipem [07.10]

06.10.2021 14:11

"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN z gwiazdą "M jak miłość" Adrianą Kalską w roli głównej. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 20. odcinka serialu "Papiery na szczęście" i szczegóły emisji.

"Papiery na szczęście": odcinek 20 - STRESZCZENIE. Sandra knuje z Filipem [07.10]
fot. materiały prasowe TVN

"Papiery na szczęście", odcinek 20 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Papiery na szczęście"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 20. odcinek serialu "Papiery na szczęście" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Papiery na szczęście, odcinek 20 - streszczenie

Streszczenie 20. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco:

Sandra, świadoma, że Filip zajmuje się pokątną sprzedażą rezerwacji na apartamenty budowane przez Kowalczyków, postanawia wejść z nim w układ. Interesują ją jednak wyłącznie duże pieniądze i postanawia skontaktować się też z konkurencją. Tymczasem Adam planuje kupić działki pod budowę parku technologicznego, a fryzjerki szykują się do występu ze swoim ogniowym show w jednym z krakowskich klubów. Oliwka w ostatniej chwili wypada z projektu i jej miejsce zajmuje Marta. Na jej nieszczęście w lokalu pojawia się Adam, który ją rozpoznaje.

loader

Papiery na szczęście, odcinek 20 - gdzie i kiedy oglądać?

20. odcinek serialu "Papiery na szczęście" będzie można obejrzeć w czwartek 7 października 2021 roku o godzinie 19:30 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl