Zamknij

"Papiery na szczęście": odcinek 19 - STRESZCZENIE. Marta okłamuje Adama [06.10]

05.10.2021 07:01

"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN z gwiazdą "M jak miłość" Adrianą Kalską w roli głównej. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 19. odcinka serialu "Papiery na szczęście" i szczegóły emisji.

"Papiery na szczęście": odcinek 19 - STRESZCZENIE. Marta okłamuje Adama [06.10]
fot. materiały prasowe TVN

"Papiery na szczęście", odcinek 19 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Papiery na szczęście"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 19. odcinek serialu "Papiery na szczęście" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Papiery na szczęście, odcinek 19 - streszczenie

Streszczenie 19. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco:

Sandra musi szybko znaleźć sposób, by spłacić dług u Grubego. Filip podsłuchuje jej rozmowę, zaś ona odkrywa jego nielegalne interesy. W tym czasie Oliwka też tonie w długach, musi bowiem spłacić ślub, który nawet się nie odbył. Żaneta ma pomysł, jak pomóc przyjaciółce - chce, by jej zobowiązania spłacił Jarosław i długo się nie zastanawiając podaje mu dane Oliwki. Tymczasem Adam jest absolutnie zauroczony Martą i zaprasza ją na randkę. Ta jednak okłamuje go twierdząc, że ma narzeczonego.

loader

Papiery na szczęście, odcinek 19 - gdzie i kiedy oglądać?

19. odcinek serialu "Papiery na szczęście" będzie można obejrzeć w środę 6 października 2021 roku o godzinie 19:30 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl