Zamknij

"Papiery na szczęście" - odcinek 18 - STRESZCZENIE. Marta wraca do domu Kowalczyków [05.10]

01.10.2021 11:36

"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN z gwiazdą "M jak miłość" Adrianą Kalską w roli głównej. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 18. odcinka serialu "Papiery na szczęście" i szczegóły emisji.

Papiery na szczęście - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVN

"Papiery na szczęście", odcinek 18 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Papiery na szczęście"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 18. odcinek serialu "Papiery na szczęście" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Papiery na szczęście, odcinek 18 - streszczenie

Streszczenie 18. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco:

Marta wraca do pracy u Kowalczyków. Tuż po przekroczeniu progu dostaje jednak upomniene od Henryka, że ma się trzymać z daleka od Adama. Alicja natomiast wyczuwa, że jej syn igra z uczuciami Beatki, którą zaprosił na randkę. Sytuacja ta działa na niekorzyść Sandry, która niestrudzenie podejmuje kolejną próbę uwiedzenia mężczyzny. Niedługo potem Sandra spotyka swoją dawną znajomą, Biankę. Okazuje się, że dziewczyna też ma długi u Grubego i obecnie próbuje uciec przed jego gniewem, kryjąc się w domach znajomych. Filip odkrywa zaś, że Sandra zataiła niewygodne fakty ze swojej przeszłości. Mati natomiast ma do niej pretensje, że wciąż nie "usidliła" Adama, tak jak się wcześniej umawiali.

loader

Papiery na szczęście, odcinek 18 - gdzie i kiedy oglądać?

18. odcinek serialu "Papiery na szczęście" będzie można obejrzeć we wtorek 8 października 2021 roku o godzinie 19:30 na kanale TVN 7.

Czytaj także: Najciekawsze premiery października 2021. Które filmy i seriale obejrzeć w tym miesiącu? [TYTUŁY, DATY]

RadioZET.pl/Teleman.pl