Zamknij

"Papiery na szczęście": odcinek 15 - STRESZCZENIE. Alicja wścieka się na Henryka [29.09]

28.09.2021 12:20

"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN z gwiazdą "M jak miłość" Adrianą Kalską w roli głównej. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 15. odcinka serialu "Papiery na szczęście" i szczegóły emisji.

"Papiery na szczęście": odcinek 15 - STRESZCZENIE. Alicja wścieka się na Henryka [29.09]
fot. materiały prasowe TVN

"Papiery na szczęście", odcinek 15 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Papiery na szczęście"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 15. odcinek serialu "Papiery na szczęście" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Papiery na szczęście, odcinek 15 - streszczenie

Streszczenie 15. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco:

Adam odnosi paszport Marty do salonu fryzjerskiego, żywiąc przekonanie, iż dokument należy do dziewczyny, z którą flirtował przez telefon. Mati usiłuje wybić mu dziewczynę z głowy, zaś Marysia rozpoznaje w chłopaku człowieka, któremu jej mama ukradła pizzę. Oliwka twierdzi, że to z pewnością przeznaczenie. Tymczasem Alicja wścieka się na Henryka, że postanowił wyswatać Adama z Beatką. Główny zainteresowany oświadcza, że sam znajdzie sobie żonę.

loader

Papiery na szczęście, odcinek 15 - gdzie i kiedy oglądać?

15. odcinek serialu "Papiery na szczęście" będzie można obejrzeć w środę 29 września 2021 roku o godzinie 19:30 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl