Zamknij

"Papiery na szczęście": odcinek 14 - STRESZCZENIE. Beatka chce wyjść za Adama [28.09]

27.09.2021 17:45

"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN z gwiazdą "M jak miłość" Adrianą Kalską w roli głównej. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 14. odcinka serialu "Papiery na szczęście" i szczegóły emisji.

"Papiery na szczęście": odcinek 14 - STRESZCZENIE. Beatka chce wyjść za Adama [28.09]
fot. materiały prasowe TVN

"Papiery na szczęście", odcinek 14 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Papiery na szczęście"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 14. odcinek serialu "Papiery na szczęście" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Papiery na szczęście, odcinek 14 - streszczenie

Streszczenie 14. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco:

Beatka składa wizytę Kowalczykom i dostrzega tam Sandrę, które zapłaciła za odsunięcie się od Adama. Dziewczyna żąda od niej większej sumy pieniędzy i jest rozczarowana, gdy Adam nie zjawia się na kolacji z Zakrzewskimi. On tymczasem śledzi fryzjerki licząc, że doprowadzą go do Marty. Marysia zaś umawia się z Olą, a Betka niespodziewanie proponuje Adamowi małżeństwo.

loader

Papiery na szczęście, odcinek 14 - gdzie i kiedy oglądać?

14. odcinek serialu "Papiery na szczęście" będzie można obejrzeć we wtorek 28 września 2021 roku o godzinie 19:30 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl