Zamknij

"Papiery na szczęście": odcinek 13 - STRESZCZENIE. Podejrzliwość Henryka narasta [27.09]

23.09.2021 10:44

"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN z gwiazdą "M jak miłość" Adrianą Kalską w roli głównej. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 13. odcinka serialu "Papiery na szczęście" i szczegóły emisji.

"Papiery na szczęście": odcinek 13 - STRESZCZENIE. Podejrzliwość Henryka narasta [27.09]
fot. materiały prasowe TVN

"Papiery na szczęście", odcinek 13 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Papiery na szczęście"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 13. odcinek serialu "Papiery na szczęście" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Papiery na szczęście, odcinek 13 - streszczenie

Streszczenie 13. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco:

Henryk jest coraz bardziej podejrzliwy względem Marty i zakłada, że okłamuje ona Alicję. Kobieta wpada w panikę i ucieka z mieszkania Kowalczyków, wpadając po drodze na Adama i gubiąc swój ukraiński paszport. Mężczyzna postanawia odnaleźć właścicielkę, ale gdy zjawia się w salonie fryzjerskim obwieszcza, że odda go Marcie tylko do rąk własnych. Tymczasem Henryk potrzebuje nowej pomocy domowej, by przygotować kolację, na którą zaprosił Zakrzewskich. Mati poleca mu Sandrę.

loader

Papiery na szczęście, odcinek 13 - gdzie i kiedy oglądać?

13. odcinek serialu "Papiery na szczęście" będzie można obejrzeć w poniedziałek 27 września 2021 roku o godzinie 19:30 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl