Zamknij

"Papiery na szczęście": odcinek 12 - STRESZCZENIE. Beatka przekupuje Sandrę [23.09]

22.09.2021 09:42

"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN z gwiazdą "M jak miłość" Adrianą Kalską w roli głównej. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 12. odcinka serialu "Papiery na szczęście" i szczegóły emisji.

"Papiery na szczęście": odcinek 12 - STRESZCZENIE. Beatka przekupuje Sandrę [23.09]
fot. materiały prasowe TVN

"Papiery na szczęście", odcinek 12 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Papiery na szczęście"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 12. odcinek serialu "Papiery na szczęście" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Papiery na szczęście, odcinek 12 - streszczenie

Streszczenie 12. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco:

Aktor, którego wynajęli Sandra i Mati, zjawia się w biurze Kowalczyków, zgrywając zazdrosnego i agresywnego byłego partnera dziewczyny. Adam staje w jej obronie, nie podejrzewając podstępu. Marta zwraca zaś na siebie uwagę Henryka, który jest niemal pewien, że gdzieś już ją widział. Tymczasem Beatka postanawia przekupić Sandrę, by ta przestała zabiegać o Adama i wreszcie dała mu spokój.

loader

Papiery na szczęście, odcinek 12 - gdzie i kiedy oglądać?

12. odcinek serialu "Papiery na szczęście" będzie można obejrzeć w czwartek 23 września 2021 roku o godzinie 19:30 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl