Zamknij

"Papiery na szczęście": odcinek 10 - STRESZCZENIE. Marta jest załamana apelem Krisa [21.09]

20.09.2021 16:01

"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN z gwiazdą "M jak miłość" Adrianą Kalską w roli głównej. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 10. odcinka serialu "Papiery na szczęście" i szczegóły emisji.

"Papiery na szczęście": odcinek 10 - STRESZCZENIE. Marta jest załamana apelem Krisa [21.09]
fot. materiały prasowe TVN

"Papiery na szczęście", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Papiery na szczęście"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 10. odcinek serialu "Papiery na szczęście" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Papiery na szczęście, odcinek 10 - streszczenie

Streszczenie 10. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco:

Marta straciła dokumenty, więc na obecną chwilę nie może podjąć pracy. Gdy odkrywa apel Krisa, jest wściekła. Fakt, że zrobił z niej wariatkę zupełnie ją załamuje. Tymczasem Marysia poznaje Olę - córkę Alicji i siostrę Adama, a Grzegorz wręcza Marcie pieniądze ze sprzedaży zniszczonego auta. Mati zaś znajduje dokumenty, które stanowią dowód na to, że Henryk go nie chciał i postanowił umieścić go w domu dziecka. 

loader

Papiery na szczęście, odcinek 10 - gdzie i kiedy oglądać?

10. odcinek serialu "Papiery na szczęście" będzie można obejrzeć we wtorek 21 września 2021 roku o godzinie 19:30 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl