Zamknij

"Papiery na szczęście": TVN zapowiada nowy serial z Adrianą Kalską. Będzie hit na miarę "BrzydUli"?

13.05.2021 12:44

"Papiery na szczęście" to nowy serial, który jeszcze w tym roku zobaczymy na antenie TVN7. O czym opowie produkcja z Adrianą Kalską w roli głównej i na kiedy zapowiedziano premierę?

"Papiery na szczęście": TVN zapowiada nowy serial z Adrianą Kalską. Będzie hit na miarę "BrzydUli"?
fot. materiały prasowe TVN

Telewizja TVN ogłosiła start nowego serialu, który ma szansę powtórzyć sukces "BrzydUli" i "Zakochanych po uszy". Co już wiemy o serialu "Papiery na szczęście"? Szczegóły poniżej.

"Papiery na szczęście" - TVN zapowiada nowy serial 

"Papiery na szczęście" będzie serialem codziennym, podejmującym tematykę miłości, przebaczenia i walki o szczęście wbrew wszelkim przeciwnościom. Całość utrzymana zostanie w konwekcji komedii i... kina sensacyjnego.

Główną bohaterką "Papierów na szczęście" będzie młoda kobieta imieniem Marta, będąca żoną znanego piłkarza Krisa. Kobieta ma dość luksusowego życia i wraz z dziećmi zaczyna wszystko od nowa. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje niejakiego Adama i... z miejsca się w nim zakochuje. Problem w tym, że jest on typowym playboyem, reprezentującym wszystko, czego Marta nie znosi w mężczyznach. Czy mimo przeciwności młodzi odnajdą razem szczęście? Przekonamy się!

loader

"Papiery na szczęście" - kiedy premiera nowego serialu?

Na obecną chwilę nie ujawniono dokładnej daty premiery serialu "Papiery na szczęście". Wiemy jedynie, że produkcja zadebiutuje na antenie Siódemki jesienią tego roku. W roli głównej zobaczymy Adrianę Kalską, a na ekranie towarzyszyć jej będą między innymi Jakub Sasak jako Adam oraz Mateusz Kmiecik w roli Krisa.

Za powstanie serialu odpowiadają twórcy "Zakochanych po uszy". Scenariusz napisali Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserią zajęła się Regina Zawadzka-Bigaj, zaś autorem zdjęć jest Jacek Fabrowicz. Krystyna Lasoń pełni funkcję producentki.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/TVN