Zamknij

"Pan i Pani Smith": Phoebe Waller-Bridge rezygnuje z głównej roli w serialu. Jaki jest powód?

08.09.2021 14:57

"Pan i Pani Smith" to znany film z Angeliną Jolie i Bradem Pittem. W 2022 ma się ukazać serial oparty luźno na tej historii. Phoebe Waller-Bridge, która miała wcielić się w główną bohaterkę, zrezygnowała z roli. Jaki jest tego powód?

Phoebe Waller-Bridge
fot. David Fischer/Rex Features/East News

"Pan i Pani Smith": Phoebe Waller-Bridge rezygnuje z głównej roli w serialu. To duże rozczarowanie dla wielbicieli talentu brytyjskiej aktorki, reżyserki i scenarzystki. Waller-Bridge wycofuje się z projektu, z którym była kojarzona wraz z Donaldem Gloverem. Jaki jest tego powód?

Zobacz także: „Sex Education”: nowy zwiastun 3. sezonu. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Kiedy premiera? [WIDEO]

"Pan i Pani Smith": Phoebe Waller-Bridge rezygnuje z głównej roli w serialu. Jaki jest powód i kto ją zastąpi?

Wieść o tym, że powstanie serial na podstawie słynnego filmu "Pan i pani Smith" została przyjęta z entuzjazmem. Od razu ogłoszono, że w główne role wcielą się Phoebe Waller-Bridge i Donald Glover. Co więcej, para miała być odpowiedzialna również za powstanie produkcji. Okazuje się, że Phoebe Waller-Bridge wycofała się z projektu.

Serial miał powstać pod skrzydłami Amazon Studios, co potwierdziła szefowa firmy, Jennifer Salke. "The Hollywood Reporter" donosi, że Phoebe Waller-Bridge zrezygnowała z projektu ze względu na to, że jej wizja była zupełnie odmienna od wizji Donalda Glovera. Amerykańskie media podają jednak, że Glover i Waller-Bridge pozostają w przyjacielskich stosunkach.

Amazon Studios na ten moment nie znalazł zastępstwa dla Phoebe Waller-Bridge. 

loader

"Pan i Pani Smith": kiedy premiera serialu?

Amazon Studios podaje, że zmiana aktorki, która wcieli się w główną bohaterkę, nie wpłynie na datę premiery. Serial "Pan i Pani Smith" ma pojawić się w 2022 roku.

Zobacz także: David Hasselhoff chwali się pobytem w Polsce. Jaki serial kręci w naszym kraju?

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl