Zamknij

„Pam & Tommy“: oficjalny zwiastun głośnego serialu o seks-skandalu Pameli Anderson [WIDEO]

18.11.2021 12:11
Pam & Tommy - kadr z serialu
fot. Hulu/Ferrari Press/East News

„Pam & Tommy” zbliżają się wielkimi krokami. Premiera serialu o młodości Pameli Anderson i jej męża Tommy’ego Lee już wkrótce. Z tej okazji Hulu zaprezentowało właśnie pierwszy pełnoprawny zwiastun serialu. Co mówi nam o produkcji? Kiedy premiera?

Pam & Tommy” to głośny i długo zapowiadany serial telewizyjny, przyglądający się życiu aktorki i modeli Pameli Anderson oraz jej męża, muzyka Tommy’ego Lee. Projekt budzi ogromne emocje już od pierwszych zdjęć promocyjnych, a teraz przyszedł czas na pełnoprawny zwiastun. 

Historia przedstawiona w serialu „Pam & Tommy” dotykać będzie początków małżeństwa pary oraz skandalu, związanego z sekstaśmą z ich miesiąca miodowego. Seth Rogen wciela się w mężczyznę, znajdującego się w posiadaniu wspomnianego materiału wideo, który może skompromitować parę. W związku z tym próbuje ich zaszantażować. Jak poradzą sobie nowożeńcy?

„Pam & Tommy” – zwiastun 

W sieci zadebiutował właśnie zwiastun filmu. Materiał prezentuje się następująco:

„Pam & Tommy” – twórcy i obsada

Za sterami serialu stoi Craig Gilespie, twórca filmowy odpowiedzialny za sukces filmów „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”, „Cruella”, „Miłość Larsa” czy „Postrach nocy”

Na ekranie zobaczymy natomiast Lily James w roli Pameli Anderson i Sebastiana Stana w roli Tommy’ego Lee, a także takich aktorów i aktorki jak: Seth Rogen, Nick Offerman, Taylor Schilling, Pepi Sounga, Andrew Dice Clay, Fred Hechinger.

„Pam & Tommy” – kiedy premiera?

Amerykańska premiera serialu przewidziana jest na 2 lutego 2022 na platformie streamingowej Hulu. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie serial zawita do Polski.

Czytaj także: Kuba Rozrpuwacz grasuje w dzisiejszym Oslo? Zwiastun 2. sezonu hitu HBO „Przybysze“ [WIDEO]

RadioZET.pl/Entertainment Weekly/YouTube