Zamknij

Sebastian Stan w wersji weekendowej. Aktor pokazał nowe zdjęcie zza kulis serialu "Pam&Tommy" [FOTO]

01.06.2021 12:42
Sebastian Stan Pam & Tommy
fot. JRP / WENN/agefotostock/East News

Sebastian Stan opublikował nowe zdjęcie z planu serialu "Pam & Tommy". Tym razem, choć podczas pracy, gwiazdor Marvela prezentuje się w iście weekendowym wydaniu.

Sebastian Stan, który w nadchodzącym serialu "Pam & Tommy" wciela się w jedną z tytułowych postaci, chętnie dzieli się z fanami swoimi fotografiami w roli Tommy'ego Lee. Tym razem do zestawu zdjęć, na których paraduje zwykle bez koszulki, dorzucił "weekendowe" foto zza kulis produkcji.

Zobacz także

"Pam & Tommy": Sebastian Stan na zakulisowym zdjęciu [FOTO]

Gwiazdor Marvela na najnowszym zdjęciu z planu serialu "Pam & Tommy" pozuje w szortach, butach i fartuchu z ozdobnym napisem "Pocałuj kucharza". Zdjęcie opatrzył jedynie hasztagiem #Sunday. Wszystko to sprawia, że fotografia wydaje się idealnym wstępem do długiego weekendu przy grillu.

Choć większość zdjęć zza kulis nowej produkcji Hulu, jakie publikuje Stan, utrzymana jest w lekkim i żartobliwym klimacie, reżyser serialu zapowiada, że fanów aktora czekają mocne wrażenia. Ekranowy Bucky Barnes ma odkryć przed widzami zupełnie nowe karty i pokazać się ze strony, z jakiej jeszcze go nie znamy. Craig Gillespie - reżyser, który dał światu takie perełki jak "Miłość Larsa", "Ja, Tonya" i tegoroczna "Cruella", tak komentuje pracę gwiazdora MCU na planie:

Jest niesamowicie utalentowany i absolutnie wymiata w tej roli. Jego Tommy Lee ma tę energię i spontaniczność, których nigdy wcześniej nie widziałem w pracy Sebastiana. To jest wersja kompletnie odmienna od tego, co kiedykolwiek widziałem w jego wydaniu. Wewnętrznie czułem, że będzie w stanie to osiągnąć, ale on do tego wykonał jeszcze tyle pracy (nawet zmienił się fizycznie), żeby osiągnąć ten efekt.

Craig Gillespie

Zobacz także

"Pam & Tommy" - Kiedy premiera serialu?

Serial "Pam & Tommy" to opowieść o burzliwym związku Pameli Anderson i Tommy'ego Lee, który zaczął się małżeństwem po 96 godzinach znajomości. Istotną rolę w serialu będzie odgrywała sprawa słynnej sekstaśmy, którą z domu pary wykradł niejaki Rand Gauthier.

W obsadzie, poza Sebastianem Stanem i Lily James w rolach tytułowych bohaterów, znaleźli się też Seth Rogen, Taylor Schilling, Andrew Dice Clay, Pepi Sonuga, Spenser Granese i Mozhan Marnò. Serial jest oryginalną produkcją serwisu Hulu. Reżyseruje Craig Gillespie. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

RadioZET.pl/Instagram/The Hollywood Reporter