Zamknij

"Przyjaciółki": odcinek 215 - STRESZCZENIE. Zuza wyjeżdża z Błażejem [28.10]

21.10.2021 17:14

Streszczenie 215. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 215. odcinka serialu "Przyjaciółki". 

"Przyjaciółki": odcinek 215 - STRESZCZENIE. Zuza wyjeżdża z Błażejem [28.10]
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

"Przyjaciółki", odcinek 215 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 215. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 215 - streszczenie

Streszczenie 215. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Paweł chce być lepszym ojcem i mężem, więc postanawia okazywać Ance więcej wsparcia i czułości. Ta jednak nie ufa mężowi. Zuza coraz lepiej czuje się w towarzystwie Błażeja i zgadza się na wspólny wyjazd za miasto. Oboje nie zdają sobie sprawy, że ktoś ich obserwuje. Tymczasem Inga prosi przyjaciółki, by pod jej nieobecność spotkały się z Hanią i sprawdziły, jak radzi sobie po bolesnym rozstaniu. Patrycja zaś wpiera Ewę, która szykuje się do rozwodu.

loader

Przyjaciółki, odcinek 215 - gdzie i kiedy oglądać?

215. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 28 października 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21:05 na kanale Polsat.

RadioZET.pl/Teleman.pl