Zamknij

"Przyjaciółki": odcinek 214 - STRESZCZENIE. Inga znika bez śladu [21.10]

14.10.2021 15:39

Streszczenie 214. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 214. odcinka serialu "Przyjaciółki". 

"Przyjaciółki": odcinek 214 - STRESZCZENIE. Inga znika bez śladu [21.10]
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

"Przyjaciółki", odcinek 214 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 214. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 214 - streszczenie

Streszczenie 214. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Po wyjeździe do USA Inga nie daje znaku życia, co martwi jej bliskich. Tymczasem Paweł wciąż przebywa w areszcie domowym, a Stasiek ma za zadanie pilnować, by pod nieobecność Anki nie zaczął pracować. Renata zaś prosi Zuzę, by trzymała się z daleka od jej męża, gdyż wie, że ten jest w niej zakochany. Patrycję z kolei dręczą wyrzuty sumienia. Żałuje, że dała się ponieść emocjom na sali rozpraw i decyduje się na rozmowę z Wiktorem.

loader

Przyjaciółki, odcinek 214 - gdzie i kiedy oglądać?

214. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 21 października 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21:05 na kanale Polsat.

RadioZET.pl/Teleman.pl