Zamknij

"Opowieść podręcznej": pojawił się zwiastun 4. sezonu! Kiedy premiera? [WIDEO]

31.03.2021 09:26

"Opowieść podręcznej" już wkrótce powróci z kolejnym sezonem. Zwiastun zapowiada, że nadchodzące odcinki będą naprawdę emocjonujące. Kiedy premiera 4. sezonu "Opowieści podręcznej" i jakich wydarzeń możemy się spodziewać?

"Opowieść podręcznej": pojawił się zwiastun 4. sezonu! Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. Rex Features/East News

"Opowieść podręcznej" - jest zwiastun 4. sezonu. Jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich lat powróci z nowymi odcinkami, a tymczasem zaprezentowano zwiastun, który nakreśla fabułę nadchodzącej serii. 

"Opowieść podręcznej" - się zwiastun 4. sezonu

Zwiastun 4. sezonu serialu "Opowieść podręcznej" prezentuje się następująco:

W 4. sezonie adaptacji powieści Magaret Atwood główna bohaterka stanie na czele rebeliantów w wyczekiwanej od dawna walce z Gileadem. Niestety, jej poczynania pociągną za sobą niespodziewane konsekwencje, które odbiją się na jej najbliższych.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Opowieść podręcznej" - kiedy premiera 4. sezonu?

Oficjalna premiera 4. sezonu serialu "Opowieść podręcznej" odbędzie się już 28 kwietnia 2021 roku na platformie Hulu. Dzień później, 29 kwietnia 2021 roku, pierwszy odcinek zadebiutuje w Polsce na platformie HBO GO. 30 kwietnia 2021 roku odbędzie się zaś telewizyjna premiera w HBO.

W obsadzie 4. sezonu "Opowieści podręcznej" znaleźli się: Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Amanda Brugel, Bradley Whitford oraz Sam Jaeger.

loader