Zamknij

Olga Szomańska o rozstaniu z serialem "M jak miłość". Aktorka nie jest zadowolona

02.12.2021 15:51

Olga Szomańska wcielała się w serialu "M jak miłość" w Marzenkę. Niestety, jej bohaterka została uśmiercona. Okazuje się, że aktorka wcale nie chciała się żegnać z produkcją. W szczerych słowach opowiedziała o swoich uczuciach.

Olga Szomańska
fot. Łukasz Kalinowski/East News

Olga Szomańska o rozstaniu z serialem "M jak miłość". Aktorka nie jest zadowolona z tego, że musiała zrezygnować z grania Marzenki. Zdecydowała się szczerze opowiedzieć o kulisach tego rozstania. 

Zobacz także: "M jak miłość": Robert Moskwa odchodzi z serialu? Co się stanie z Arturem?

Olga Szomańska o rozstaniu z serialem "M jak miłość". Aktorka nie jest zadowolona

Olga Szomańska od 2014 roku wcielała się w serialu "M jak miłość" w Marzenkę. Niestety, pod koniec roku 2021 pożegnała się z rolą. Szomańska nie ukrywa, że bardzo zżyła się z resztą obsady. Aktorka wyznała też, że nie chciała rezygnować z grania Marzenki, ale taką decyzję podjęli scenarzyści. Olga Szomańska udzieliła wywiadu Plejadzie, gdzie zdradziła kulisy tego wydarzenia.

Zżyłam się z postacią Marzenki, w którą wcielałam się przez ostatnie dziewięć lat, więc oczywiście na początku było mi dość niewygodnie z taką decyzją produkcji. Myślę, że pewnie nie zdecydowałabym się sama na rozstanie z serialem, ale na szczęście nie ja podejmuję takie decyzje, a czasem potrzeba w życiu zmiany, żeby otworzyły się nowe drzwi. Będę serial wspominała najcieplej Olga Szomańska

Olga Szomańska przyznała, że będzie jej brakować pracy z Tomaszem Oświecińskim, który wcielał się w jej męża. Co ciekawe, aktorka zdradziła też swoje plany na przyszłość. Szomańska zamierza się skupić na muzyce i wydać płytę. Warto wspomnieć, że Olga Szomańska jest od lat wokalistką - śpiewała między innymi u Piotra Rubika.

loader

"M jak miłość": gdzie i kiedy oglądać serial?

Serial "M jak miłość" można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: "Peaky Blinders" sezon 6: Tom Hardy w zapowiedzi finału serialu [WIDEO]

RadioZET.pl/Plotek.pl