Zamknij

"Ojciec Mateusz": Monika Mielnicka pojawi się w serialu. Jaka rola jej przypadnie?

24.06.2021 13:44

Monika Mielnicka jest znana widzom przede wszystkim jako Lilka z serialu "M jak miłość". Aktorka postanowiła porzucić pracę w produkcji, ale już znalazła nowe zajęcie. Mielnicka pojawi się w "Ojcu Mateuszu". Jaka rola jej przypadnie?

Monika Mielnicka
fot. Tomasz Radzik/Agencja SE/East News

"Ojciec Mateusz": Monika Mielnicka pojawi się w serialu. To nowy angaż młodej aktorki, którą widzowie przede wszystkim kojarzą z serialu "M jak miłość", gdzie wcielała się w Lilkę, żonę Mateusza Mostowiaka. Tym razem zobaczymy ją w produkcji "Ojciec Mateusz". Jaka rola jej przypadnie?

Zobacz także: "Ojciec Mateusz": ksiądz Mateusz jako biskup. Zbliża się ostatni odcinek serialu?

"Ojciec Mateusz": Monika Mielnicka pojawi się w serialu. Jaka rola jej przypadnie?

Monika Mielnicka to 21-letnia aktorka, której rozpoznawalność przyniosła rola Lilki w serialu "M jak miłość". Ku rozpaczy fanów serialu, Mielnicka zrezygnowała z pracy w "Emce". Teraz pojawiła się wiadomość, że dołączyła do obsady "Ojca Mateusza". Aktorka potwierdziła nowy angaż w wywiadzie z portalem swiatseriali.interia.pl.

Potwierdzam, że będzie można mnie zobaczyć w powstającym właśnie najnowszym sezonie "Ojca Mateusza". Jestem zaszczycona i podekscytowana, że mogę wystąpić u boku Artura Żmijewskiego, który - odkąd tylko sięgam pamięcią - jest moim idolem. To wielkie szczęście móc przyglądać się pracy tego wybitnego aktora. Jego perfekcyjne przygotowanie i skupienie na scenie, a do tego niebywała życzliwość i chęć dzielenia się swoim doświadczeniem zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Styl jego pracy to niewiarygodna magia!

Monika Mielnicka

Monika Mielnicka, odchodząc z "M jak miłość", podkreśliła, że zależy jej na ciągłym rozwoju. Zapowiedziała też, że nie zamierza porzucać aktorstwa - wręcz przeciwnie - chce otrzymywać różnorodne role.

"Ojciec Mateusz": kiedy nowe odcinki serialu?

Na ten moment nie ujawniono, kiedy "Ojciec Mateusz" ponownie pojawi się w Telewizji Polskiej. Można przypuszczać, że wydarzy się to w jesienią.

loader

Zobacz także: "Przyjaciółki" doczekają się kolejnego sezonu. Co już wiadomo o nowych odcinkach hitu Polsatu?

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl