Zamknij

„Od zera“: Zoe Saldana rzuca wszystko i jedzie do Włoch. Zaskakujący zwiastun komedii romantycznej

16.09.2022 09:59

„Od zera“ to nowa propozycja Netflixa dla fanów wzruszeń i historii miłosnych. To opowieść o kobiecie, która ma dość swojego amerykańskiego życia, więc pewnego dnia rzuca wszystko i wyjeżdża do Włoch, w poszukiwaniu szczęścia i miłości. Czy jej misja się powiedzie? Kiedy premiera niepoprawnej komedii romantycznej?

Od zera - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Od zera“ (org. „From Scratch”) to nowa propozycja Netflixa dla fanów komedii romantycznych, uniesień serca i wzruszeń, lejących się z ekranu. Historia skupia się na losach pewnej Amerykanki z Teksasu, która pewnego dnia rzuca wszystko i wyrusza do Włoch, by tam nie tylko odnaleźć  siebie i rozwinąć swoją malarską pasję, ale także poznać kogoś, z kim mogłaby kroczyć przez życie. „Od zera” to bowiem staromodna komedia romantyczna, pokazująca, co może się przydarzyć w życiu każdego z nas, gdy tylko los spojrzy na nas przychylnym okiem

„Od zera” to włoska odpowiedź na „Emily w Paryżu”

Patrząc na zwiastun, który właśnie pojawił się w sieci, nietrudno zauważyć, że „Od zera” to w zasadzie włoska wariacja na temat megahitu Netlfixa „Emily w Paryżu”. Zręb fabularny obu historii jest niemal identyczny, a opowieść kroczy podobnie utartymi ścieżkami. Zresztą przekonajcie się sami:

„Od zera” – twórcy i obsada

Scenarzystkami serialu są Attica i Tembi Locke, a za kamerą stanęli Dennie Gordon i Nzingha Stewart. W roli głównej zobaczymy zaś Zoe Saldanę, aktorkę najlepiej znaną z roli Gamorry w filmach z Marvel Cinematic Universe, czy roli Naitirri z „Avatara”. Oprócz Saldany na ekranie zobaczymy także takich aktorów i aktorki jak: Eugenio Mastrandrea, Roberta Rigano, Saad Siddiqui, Ruby Kammer czy Jonathan Dylan King.

loader

„Od zera” – kiedy premiera?

Premiera miniserialu zapowiedziana jest już na piątek 21 października na platformie Netflix.

Czytaj także: Krzysztof Czeczot reżyserem serialu „Niech to usłyszą”. „Tam są rzeczy tak niemożliwe”

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/YouTube

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.