Zamknij

"Obsesja Eve": popularny serial dostanie spin-off. O czym będzie? [FABUŁA, OBSADA]

Roksana Orlicka
07.04.2022 12:49
Obsesja Eve
fot. Materiały prasowe HBO

"Obsesja Eve" to jeden z najpopularniejszych seriali, które można oglądać na platformie HBO Max. Serial niedługo doczeka się zakończenia, jednak jego twórcy nie chcą w stu procentach rezygnować z produkcji. W planach jest rozpisanie spin-offu serialu "Obsesja Eve". Co już wiadomo w tym temacie?

"Obsesja Eve": popularny serial dostanie spin-off. To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którym trudno rozdać się z serialem. Ma powstać spin-off "Obsesji Eve". O czym opowie i kto wystąpi w produkcji?

Zobacz także: "Locke and Key": Netflix zakończy popularny serial na 3 sezonie

"Obsesja Eve": popularny serial dostanie spin-off. O czym będzie? [FABUŁA, OBSADA]

"Obsesja Eve" powróci w formie spin-offu. Jak podaje portal Deadline, w planach jest przekształcenie historii. Za produkcję miałyby odpowiadać AMC Networks i BBC America. Na ten moment są to głównie marzenia - choć pojawiły się już konkretne pomysły dotyczące fabuły - to nadal nie ma oficjalnej zgody na realizację projektu.

Spin-off "Obsesji Eve" miałby się skupić na historii Carolyn Mertens, w którą wciela się Fiona Shaw. Z tym że jak podaje portal naekranie.pl, produkcja miałaby się skupić na młodych latach bohaterki, gdy rozpoczynała pracę w roli szpiega i współpracowała ze Związkiem Radzieckim. Na ten moment to wszystko, co zostało podane przez pomysłodawców serialu. Nie jest też znana obsada.

"Obsesja Eve": z ilu sezonów składa się serial?

Serial "Obsesja Eve" składa się z 4. sezonów. Ten ostatni jest obecnie emitowany w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także: „Stewardessa“: nowy, wypełniony akcją zwiastun. Co nas czeka w kontynuacji hitu HBO Max? [WIDEO]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/deadline.com/naekranie.pl