Zamknij

"Nine Perfect Strangers": Zwiastun nowego serialu twórców "Wielkich kłamstewek" i "Od nowa" [WIDEO]

23.07.2021 14:03

"Nine Perfect Strangers" już niebawem trafi na ekrany. W nowym serialu twórców "Wielkich kłamstewek" i "Od nowa" zobaczymy plejadę gwiazd z Nicole Kidman na czele. 

Nine Perfect Strangers zwiastun
fot. plakat promujący serial "Nine Perfect Strangers"

W sieci zadebiutował pełny zwiastun serialu "Nine Perfect Strangers", którego akcja toczy się w tajemniczym ośrodku odnowy duchowej. Prowadzi go uzdrowicielka o imieniu Misha, w której rolę wciela się Nicole Kidman.

Zobacz także

"Nine Perfect Strangers": Zwiastun nowego serialu z Nicole Kidman [WIDEO]

Dziewięcioro zestresowanych mieszkańców miasta trafia pod strzechy tajemniczego Tranquillum House, licząc na to, że na łonie natury i pod okiem prowadzącej luksusowy ośrodek Mishy, odrodzą się duchowo. "Terapia" prowadzona przez gospodynię okazuje się jednak bardzo osobliwa, a uczestnicy 10-dniowego turnusu w Tranquillum House zaczynają zastanawiać się, kim właściwie jest Misha i czego od nich chce.

W obsadzie nowego serialu twórców "Wielkich kłamstewek" i "Od nowa", poza wspomnianą już Nicole Kidman, znaleźli się Melissa McCarthy ("Kochane kłopoty"), Luke Evans ("Hobbit"), Regina Hall ("Straszny film"), Michael Shannon ("Kształt wody"), Bobby Cannavale ("Winyl"), Grace Van Patten ("Tajemnice Silver Lake"), Asher Keddie ("Bezpaństwowcy"), Samara Weaving ("Zabawa w pochowanego") i Melvin Gregg ("The United States vs. Billie Holiday"). Zwiastun "Nine Perfect Strangers" prezentujemy poniżej:

"Nine Perfect Strangers" - Kiedy premiera serialu w Polsce?

"Nine Perfect Strangers" to kolejna ekranizacja powieści Liane Moriarty, autorki "Wielkich kłamstewek", w której zobaczymy Nicole Kidman. Dla aktorki jest to nie tylko ponowne spotkanie z dziełem Moriarty, ale też z twórcami jego adaptacji. Za projektem stoi bowiem David E. Kelley, który poza serialem "Wielkie kłamstewka" stworzył też inny hit HBO z udziałem Kidman - serial limitowany "Od nowa".

"Nine Perfect Strangers" jest oryginalną produkcją Hulu - platformy niedostępnej w Polsce. W maju 2021 ogłoszono jednak, że prawa do dystrybucji serialu nabył Amazon Prime Video, co oznacza, że polscy widzowie również będą mogli go obejrzeć. Premiera tego 10-odcinkowego serialu w serwisie Amazona została zapowiedziana na 20 sierpnia 2021 roku.

RadioZET.pl/Amazon Prime Video

loader