Zamknij

"Nine Perfect Strangers": Nicole Kidman została w roli na 5 miesięcy. Nie reagowała na swoje imię

10.08.2021 10:43

Nicole Kidman wyznała, że po udziale w serialu "Nine Perfect Strangers", nie potrafiła przestać wcielać się w graną przez siebie postać.

Nicole Kidman
fot. Invision/Invision/East News

Praca aktora nie jest łatwa. To stwierdzenie potwierdza historia Nicole Kidman, która po pięciu miesiącach od skończenia pracy na planie serialu "Nine Perfect Strangers", wciąż czuła się jak grana przez siebie bohaterka. Gwiazda nie reagowała nawet na własne imię.

"Nine Perfect Strangers": Nicole Kidman nie umiała wyjść z roli

Aktor, chcąc dobrze oddać postać, którą gra, nie tylko powinien zrozumieć motywacje swojego bohatera, ale również, przynajmniej w pewnym stopniu, odczuwać to co kreowana przez siebie osoba. Z tego powodu czasami zdarza się, że niektórzy artyści przez jakiś czas nie potrafią emocjonalnie otrząsnąć się z bohatera, w którego się wcielali.

Jak podaje Independent Nicole Kidman podczas panelu Television Critics Association zdradziła, że rola w serialu Hulu "Nine Perfect Strangers" była dla niej wymagającym wyzwaniem. Tak bardzo zżyła się z graną przez siebie bohaterką - kobietą imieniem Masha, że nie potrafiła wyjść z roli.

Reagowałam tylko na imię Masha. Chciałam, żeby przez cały czas wokół mnie emanowała bardzo spokojna energia uzdrawiająca, więc pamiętam, że podchodziłam do ludzi i kładłam rękę na ich sercu, trzymałam ich za rękę, a oni rozmawiali ze mną lub używali mojego imienia Nicole, a ja wtedy całkowicie ich ignorowałam. Był to jedyny sposób na nawiązanie relacji z ludźmi, ponieważ czułam, że w innym wypadku będę udawała, a nie chciałam, żeby tak to wyglądało.

W serialu "Nine Perfect Strangers" poznajemy tytułowych dziewięciu zestresowanych mieszkańców dużego miasta, którzy postanawiają przyjechać do ośrodka odnowy biologicznej, aby znaleźć nowy sposób na życie. Nie zdają sobie jednak sprawy, co ich czeka. Produkcja powstała na podstawie powieści Liane Moriarty - autorki odpowiedzialnej za bazę serialu "Wielkie kłamstewka", w którym również zagrała Kidman. Oprócz gwiazdy w obsadzie "Nine Perfect Strangers" znaleźli się Melissa McCarthy, Manny Jacinto, Asher Keddie, Luke Evans, Melvin Gregg, Samara Weaving, Grace Van Patten, Tiffany Boone, Michael Shannon, Regina Hall i Bobby Cannavale.

"Nine Perfect Strangers" - kiedy premiera?

Serial stworzony przez Davida E. Kelley'ego i Johna Henry'ego Butterwortha trafi na Hulu już 18 sierpnia 2021 roku. Na razie nie wiadomo nic na temat polskiej premiery "Nine Perfect Strangers", prawdopodobnie 10-odcinkowa produkcja pojawi się na Amazon Prime Video. Kidman podczas panelu TCA potwierdziła jednak, że trwają prace nad trzecim sezonem "Wielkich kłamstewek", który zadebiutuje za jakiś czas na HBO.

loader

RadioZET.pl/Independent