Zamknij
Niech to usłyszą
  • wszyscy
  • ewelina pacyna margaret karolina gorczyca
  • mateusz damiecki
  • 12 Zobacz
fot. Radio ZET

Niech to usłyszą” to pierwszy radiowy serial kryminalny w Polsce: napisany i wyprodukowany specjalnie dla Radia ZET. W obsadzie usłyszymy same gwiazdy: Margaret, Mateusza Damięckiego, Jarosława Boberka, Andrzeja Grabowskiego, Karolinę Gorczycę, Roberta Makłowicza, a nawet Dodę. Zapraszamy do galerii, w której bliżej poznacie postacie serialowe.

„Niech to usłyszą” to pierwszy radiowy serial kryminalny w Polsce, którego autorami są Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek. Za reżyserię i produkcję, a także narrację, odpowiada Krzysztof Czeczot. Akcja serialu rozwija się wokół radia i rozpoczyna porwaniem znanej polskiej piosenkarki – Maggie.

Niech to usłyszą: kogo usłyszymy w serialu kryminalnym Radia ZET?

W studiu Radia ZET rozbrzmiewa telefon, jednak jak się później okazuje, jest inny, niż wszystkie do tej pory. Nieoczekiwane połączenie sprawia, że już nic nie będzie takie samo, a świat musi się przygotować na historię, która mrozi krew w żyłach... W tle pojawia się również kolejna tajemnicza historia sprzed lat. Wśród plejady gwiazd znaleźli się także dziennikarze znani z Radia ZET.

Na potrzeby serialu Margaret nagrała piosenkę „Niespokojne morze”, która szybko stała się hitem. Utwór można usłyszeć w oficjalnym trailerze, który umieszczamy poniżej.

Premierę 40-odcinkowego serialu „Niech to usłyszą” zaplanowano na 26 września. Będzie emitowany na antenie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 22:30. Serial będzie również dostępny na stronie rozrywka.radiozet.pl/Niech-to-uslysza oraz co sobotę na platformie Empik Go w formie 8-odcinkowej serii.

Co więcej, serial będzie również interaktywny - słuchacze będą zapraszani do zabawy, a także będą mogli brać udział w konkursach. Do wygrania będzie nawet zagranie epizodu w tej radiowej produkcji.