Zamknij
Nie tylko "Chyłka": Najlepsze polskie seriale kryminalne [ZDJĘCIA]
  • "Belfer"
  • "Kruk. Szepty słychać po zmroku"
  • "Wataha"
  • 7 Zobacz
fot. Krzysztof Wiktor/ materiały prasowe Netflix

"Chyłka" to niezwykle popularny polski serial kryminalny, który święci triumfy za sprawą najnowszego sezonu. Polski rynek serialowy ma jednak do zaoferowania o wiele więcej produkcji z tego gatunku. Które polskie seriale kryminalne zasługują na wyróżnienie? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii. 

Polskie seriale kryminalne - Top 7 produkcji w odcinkach. Choć "Chyłka" bez wątpienia zalicza się w poczet najlepszych gatunkowo produkcji odcinkowych, postanowiliśmy wyłonić dla was 7 innych kryminałów, które koniecznie powinniście obejrzeć.

loader

Nie tylko "Chyłka": Najlepsze polskie seriale kryminalne [ZDJĘCIA]

W naszej galerii najlepszych seriali kryminalnych znajdziecie pełne napięcia, wciągające tytuły, które zmrożą wam krew w żyłach i na długo nie dadzą o sobie zapomnieć. Choć "Chyłka" z Magdaleną Cielecką w roli głównej zalicza się do absolutnej czołówki, celowo ją pominęliśmy, by zwrócić waszą uwagę na nieco inne produkcje.

Zatem, jakie tytuły znalazły się w naszym zestawieniu pt. najlepsze polskie seriale kryminalne? Przekonajcie się zaglądając do naszej galerii, którą znajdziecie w górnej części artykułu. Jeśli ciekawi was też, które zagraniczne kryminały w odcinkach warto obejrzeć, odsyłamy do listy naszego autorstwa, którą załączamy poniżej. 

Zobacz także