Zamknij

Netflix wraca do "The Umbrella Academy". Wiemy, kiedy wystartują zdjęcia do 3. sezonu

Natalia Nowecka
30.10.2020 14:41

Netflix już wkrótce wznowi prace nad "The Umbrella Academy". Ujawniono, kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu, co daje możliwość spekulacji odnośnie daty premiery. Co wiemy o nadchodzących odcinkach?

"The Umbrella Academy" - wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu
fot. materiały prasowe Netflix

"The Umbrella Academy" to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. Niepoprawna rodzinka superbohaterów nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i powróci do nas z 3. sezonem. Kiedy? Ujawniono planowany start prac na planie zdjęciowym. Co zatem z premierą?

"The Umbrella Academy" - wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu

2. sezon "The Umbrella Academy" zadebiutował pod koniec lipca tego roku i spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony widzów. Recenzenci byli zgodni, że druga seria była jeszcze lepsza niż poprzednia, co daje nadzieję na naprawdę wysoki poziom kolejnego sezonu. Kiedy odbędzie się premiera 3. sezonu "The Umbrella Academy"?

Według najnowszych informacji publikowanych przez zagraniczne media, zdjęcia do 3. sezonu "The Umbrella Academy" mają wystartować w lutym 2021 roku i potrwać do września tego samego roku. 

Zobacz także

"The Umbrella Academy" 3. sezon - kiedy premiera?

Biorąc pod uwagę przewidywany harmonogram i zakończenie zdjęć we wrześniu 2021 roku, premiery 3. sezonu "The Umbrella Academy" możemy spodziewać się w pierwszej połowie 2022 roku. 

Serial jest ekranizacją komiksów autorstwa Gerarda Waya i Gabriela Bá. W rolach głównych występują: Ellen Page, Tom Hopper, Aidan Gallagher, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan oraz Justin Min. "The Umbrella Academy" znajdziecie w serwisie Netflix.

loader

Zobacz także