Zamknij

Netflix prezentuje pierwszy teaser koreańskiego „Domu z papieru“. Kiedy premiera? [WIDEO]

18.01.2022 14:30

„Dom z papieru“ po koreańsku. W sieci pojawił się właśnie pierwszy teaserowy zwiastun serialu. Kiedy premiera?

Money Heist Korea – Joint Economic Area - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

Dom z papierupo koreańsku. Netflix zaprezentował pierwszy teaserowy zwiastun zbliżającej się adaptacji swojego największego hitu „La casa de papel“. Co już wiemy o serialu? Kto zagra Profesora? Kiedy premiera? Odpowiadamy.

Koreański „Dom z papieru“ dostał właśnie swoją oficjalną angielską nazwę. Nowy serial, bazujący na hicie Alexa Piny, emitowanego w latach 2017-2021, zatytułowany będzie „Money Heist Korea – Joint Economic Area“. 

Serial skupi się na grupie światowej klasy złodziei, którzy pod przywództwem genialnego stratega, spróbują dokonać skoku, niespotykanego jeszcze na Półwyspie Koreańskim. Kiedy grupa przetrzymuje zakładników podczas skoku, nie spodziewa się nawet, jak szybko sprawy wymkną się spod kontroli. Jak czytamy w materiałach prasowych Netflixa:

„Oczy wszystkich skupione będą na drugim planie skoku a wszyscy zastanawiać się będą co oznacza tytuł »Wspólna Strefa Ekonomiczna«" (org. „Joint Economi Area” z tytułu serialu).

Koreański „Dom z papieru” – zwiastun teaserowy

Pierwszy materiał wideo promujący serial właśnie ujrzał światło dzienne. Teaserowy zwiastun serialu prezentuje się następująco:

Koreański „Dom z papieru” – kto gra Profesora?

Wraz z wideo, Netflix przypomniał skład obsady nowego serialu. Ze zdjęć opublikowanych przez przedstawicieli platformy streamingowej, wiemy że w postać Profesora wcieli się Yoo Ji-tae, najlepiej znany szerokiej publiczności z roli w hicie „Oldboy” Park Chan-wooka.

„Money Heist Korea – Joint Economic Area“ – twórcy i obsada

Twórcami adaptacji hiszpańskiego hitu jest trójka scenarzystów: Ryu Yong-jae, Kim Hwan-chae and Choe Sung-jun. Serial wyreżyserował zaś: Kim Hong-sun. Na ekranie, oprócz Yoo Ji-tae w roli Profesora zobaczymy także takich aktorów i aktorki jak: Berlin (Park Hae-soo); Tokyo (Jun Jong-seo); Moscow (Lee Won-jong); Denver (Kim Ji-hun); Nairobi (Jang Yoon-ju); Rio (Lee Hyun-woo); Helsinki (Kim Ji-hoon); and Oslo (Lee Kyu-ho).

Koreański „Dom z papieru” – członkowie obsady witają się z fanami w specjalnym wideo

Pod koniec 2021 roku w internecie zadebiutowało też wideo, w którym Park Hae-soo, aktor grający Berlina, zapowiada nowy serial. Materiał prezentuje się następująco:

loader

„Money Heist Korea – Joint Economic Area“ – kiedy premiera?

Serial zostanie wyemitowany na platformie Netflix już w 2022 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak chwilowo znana.

Czytaj także: "Moon Knight": pierwszy zwiastun nowego serialu Marvela. Kiedy premiera? [WIDEO]

RadioZET.pl/informacje prasowe Netflix/YouTube