Zamknij

Netflix i CANAL+ online w pakiecie. Jak korzystać z dwóch serwisów, płacąc za nie w jednym miejscu?

02.08.2021 15:26

Netflix i CANAL Plus online od 2 sierpnia są dostępne w pakiecie za 40 złotych. Jak korzystać z dostępu do dwóch serwisów, płacąc za nie w jednym miejscu?

Netflix - materiał poglądowy
fot. Shutterstock/Bestravelvideo

Dzięki wspólnej ofercie platform CANAL+ online i Netflix polscy klienci będą mogli w prosty i wygodny sposób korzystać z dostępu do dwóch serwisów, w bardzo atrakcyjnej ofercie, płacąc za nie w jednym miejscu. To pierwsza w Polsce współpraca wprowadzająca na rynek ofertę Netflix połączoną z ofertą innego serwisu streamingowego. Jak z niej skorzystać i ile kosztuje usługa?

Netflix i CANAL Plus online w jednej ofercie za 40 złotych

CANAL+ online to serwis streamingowy będący połączeniem unikalnych seriali i filmów na życzenie oraz informacji i sportu na żywo. Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 209 mln płacących abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Oferuje wiele gatunków filmów, seriali i programów, takich jak "Wiedźmin", "Stranger Things", "Dom z Papieru" czy "Irlandczyk". Od 2 sierpnia 2021 roku, CANAL+ online można subskrybować razem z Netflix w jednym pakiecie w prosty i wygodny sposób.

Dzięki nowej ofercie subskrybenci CANAL+ online, w ramach jednej opłaty, będą mieli dostęp do najlepszych seriali i filmów CANAL+, sportu na żywo, publicystyki oraz do platformy Netflix. W ofercie znajdują się zarówno seriale takie jak dwa sezony "Rojsta" i pierwszy sezon "Sexify" na Netflix, jak również "Król", "Klangor", dwa sezony "Kruka" na CANAL+ online oraz nagradzane filmy – między innymi  "Boże Ciało", "Sala samobójców. Hejter", czy "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Ofertę CANAL+ i Netflix będzie można zasubskrybować ramach jednego pakietu, w którym znajdzie się dostęp do serwisu Netflix i wszystkich jego produkcji, możliwość oglądania międzynarodowych i polskich hitów prosto z kina, wszystkich produkcji oryginalnych CANAL+ (seriali, filmów, dokumentów, programów lifestyle’owych) oraz sportu na żywo (m.in. PKO BP Ekstraklasa, Premier League, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats, turnieje tenisowe WTA i NBA), a także 10. kanałów z rodziny CANAL+, w tym do kanału CANAL+ 4K Ultra HD.

Cena miesięcznej subskrypcji wyniesie 40 zł w pierwszym miesiącu oraz 65 zł w kolejnych. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung Smart TV oraz przystawki Android TV i Apple TV. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać odtwarzając dwa streamy w tym samym momencie, a trzeci, dodatkowy stream otrzymuje się wraz z zakupem CANAL+ BOX 4K.
Netflix dostępny jest przez aplikację oraz stronę netflix.com, przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z Internetem. Oba serwisy umożliwiają użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, a także swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam.

Edyta Sadowska, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalna CANAL+ w Polsce, skomentowała współpracę dwóch firm.

Strategią CANAL+ jest bycie agregatorem treści. Współpracę z Netflixem zaczęliśmy od wspólnej oferty dla klientów telewizji satelitarnej, a dziś rozszerzamy ją na pole naszego serwisu online. Dzięki tej kooperacji dajemy klientowi najlepszą ofertę w najkorzystniejszej cenie.

O nowej ofercie opowiedziała też Maja Porczyńska - Head of Business Development and Strategic Partnerships in CEE.

To kolejny etap strategicznej współpracy Netflix z CANAL+ Polska, którą rozpoczęliśmy już w 2019 roku, a dzisiaj rozszerzamy ją o CANAL+ online. Dzięki naszemu partnerstwu zaoferujemy polskim widzom CANAL+ jeszcze bogatszy dostęp do ich ulubionych seriali, filmów oraz wyjątkowych tytułów dla najmłodszych z unikalnej biblioteki Netflix. Tym samym stworzyliśmy na polskim rynku  jedyną w swoim rodzaju ofertę online z dostępem do najlepszych filmów, seriali i transmisji sportowych.

Za dostęp do oferty można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie.

loader

RadioZET.pl/CanalPlus.com