Zamknij

"Zbuntowani" od Netflixa w pierwszej zapowiedzi. Jak prezentuje się remake telenoweli? [WIDEO]

27.09.2021 10:49

"Zbuntowani" powracają. Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź nowej wersji słynnej telenoweli "Rebelde". Czy dorówna poprzednikom? Zobaczcie teaser.

"Zbuntowani" od Netflixa w pierwszej zapowiedzi. Jak prezentuje się remake telenoweli? [WIDEO]
fot. materiały prasowe Netflix

"Zbuntowani" to już klasyka, na której wychowało się całe pokolenie. Nawet jeśli ktoś nie jest miłośnikiem telenoweli (co w pełni rozumiemy), z pewnością słyszał o "Rebelde" i zespole RBD, który zyskał sławę dzięki meksykańskiej wersji produkcji. Teraz Netflix postanowił spróbować swoich sił i zaprezentować nam własną interpretację tej historii. Jaki to przyniosło skutek? 

"Zbuntowani": pierwsza zapowiedź telenoweli Netflixa [TEASER]

Gwoli ścisłości - netflixowi "Zbuntowani" nie są remakiem meksykańskiej telenoweli z Anahi i Dulce Marią w rolach głównych, a oryginalnej - argentyńskiej. Serial klasycznie przedstawi nam rozśpiewane perypetie uczniów elitarnej szkoły Elite Way School i ich osobiste dramaty.

W zamieszczonej przez Netflixa zapowiedzi możemy przyjrzeć się głównym bohaterom, a także usłyszeć ich wykonanie słynnej piosenki, będącej znakiem rozpoznawczym serii: "Y soy Rebelde". Jak im poszło?

Głosy są podzielone. Część fanów nie jest zachwycona powstaniem nowej wersji, zarzucając Netflixowi wtórność i przewidując nieuchronną porażkę. Inni porównują zapowiedź do innego hitu platformy - "Szkoły dla elity", aczkolwiek w tym przypadku nie jesteśmy pewni, czy miał być to komplement, czy obelga. Znaleźli się jednak tacy, którzy prezentują pozytywne nastawienie i już odliczają dni do premiery.

"Zbuntowani": kiedy premiera na Netflix?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery nowych "Zbuntowanych". Wiemy jedynie, że produkcja trafi do biblioteki Netflixa w 2022 roku. W rolach głównych wystąpią: Azul Guaita, Sergio Mayer Mori, Andrea Chaparro, Jeronimo Cantillo, Franco Masini, Lizeth Selene, Alejandro Puente oraz Giovanna Grigio.

loader

RadioZET.pl/Netflix