Zamknij

"Squid Game": Netflix stworzy 3. sezon hitowego serialu? Trwają rozmowy z twórcą

29.12.2021 09:12

Netflix zamierza powołać do życia 3. sezon serialu "Squid Game". Przedstawiciele platformy toczą na ten temat rozmowy z Dong-hyuk Hwangiem - twórcą produkcji. Kiedy premiera?

Squid Game - LEE JUNG-JAE - kadr z serialu Netflix
fot. Album Online/East News

"Squid Game" doczeka się 3. sezonu? Mimo że Netflix nie ogłosił oficjalnie kontynuacji południowokoreańskiego hitu, pojawiły się informacje na temat kolejnego sezonu serialu.

"Squid Game" sezon 3: Netflix i Dong-hyuk Hwang prowadzą rozmowy na temat kontynuacji

Wrzesień 2021 roku należał do "Squid Game". Trzymająca w napięciu, brutalna produkcja będąca krytycznym spojrzeniem na konsumpcjonizm i kapitalizm odniosła ogromny sukces. Obecnie widzowie pierwszego sezonu czekają na nowe odcinki, które wciąż nie zostały oficjalnie zapowiedziane.

Wygląda jednak na to, że ogłoszenie 2. sezonu "Squid Game" jest kwestią czasu. Jak donosi Korean Times, szefowie Netflix już negocjują 3. sezon produkcji z jej twórcą - Dong-hyuk Hwangiem. Południowokoreański filmowiec w wywiadzie zdradził, że niebawem pojawią się konkrety w tej sprawie.

Prowadzę rozmowy z platformą Netflix na temat 2. i 3. sezonu. Wkrótce dojdziemy do porozumienia.

To kolejny raz, kiedy Dong-hyuk Hwang opowiada o owych odcinkach "Squid Game", mimo że w praktyce Netflix nie potwierdził w żaden sposób powrotu do onirycznego świata turnieju przeistaczającego niewinne dziecięce zabawy w brutalną walkę na śmierć i życie o pieniądze. Co czeka nas w kolejnych sezonach "Squid Game"? Jak potoczą się losy głównego bohatera serialu? O tym przekonamy się dopiero za jakiś czas.

"Squid Game" sezon 2: kiedy premiera na Netflix?

Na razie nie pojawiły się żadne informacje ze strony platformy Netflix na temat 2. sezonu "Squid Game". Fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo, kiedy Dong-hyuk Hwang napisze scenariusz, ani kiedy twórcy wejdą na plan zdjęciowy, więc tym bardziej trudno mówić o dacie premiery. Zapewne na kontynuację "Squid Game" przyjdzie nam poczekać kilkanaście miesięcy.

loader

RadioZET.pl/Korean Times