Zamknij

Netflix pokazał pełny zwiastun poruszającego serialu "Sprzątaczka". Premiera już wkrótce [WIDEO]

14.09.2021 20:45

"Sprzątaczka" to nadchodzący miniseria Netflixa, który z pewnością wzruszy was do łez. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun produkcji z gwiazdą nowego filmu Quentina Tarantino w roli głównej.

Netflix pokazał pełny zwiastun poruszającego serialu "Sprzątaczka". Premiera już wkrótce [WIDEO]
fot. RICARDO HUBBS/NETFLIX

Netflix prezentuje serialową adaptację bestsellerowej powieści Stephanie Lard. Książka zatytułowana "Sprzątaczka. Jak przeżyć w Ameryce, będąc samotną matką pracującą za grosz" bazuje na osobistych wspomnieniach autorki, a jej ekranowa wersja zapowiada się na prawdziwy wyciskacz łez. Zobaczcie zwiastun.

"Sprzątaczka": zwiastun poruszającego serialu Netflixa [WIDEO]

Zgodnie z zapowiedzią, "Sprzątaczka" (ang. "Maid") to wzruszający, brutalnie szczery, inspirujący, a czasami zabawny portret matki, która gotowa jest pokonać wszelkie trudności. W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy niejakiej Alex - samotnej matki, która po odejściu od przemocowego partnera podejmuje się pracy jako sprzątaczka w mieszkaniach bogaczy. Ledwo wiążąc koniec z końcem i z trudem unikając bezdomności, kobieta chce zapewnić lepsze życie swojej córce, Maddy.

Fascynująca opowieść o woli przetrwania i determinacji pewnej młodej matki, która zmaga się z biedą, brakiem dachu nad głową i biurokracją, jednocześnie próbując odzyskać poczucie własnej wartości na przekór wszystkim przeciwnościom.

"Sprzątaczka": kiedy premiera na Netflix?

Za powstanie serialu odpowiadają producenci popularnego "Shameless - Niepokorni" i głośnego oscarowego filmu "Obiecująca. Młoda. Kobieta". W obsadzie znaleźli się: Margaret Qualley ("Pewnego razu... w Hollywood"), Andie McDowell ("Dzień świstaka"), Billy Burke ("Zmierzch"), Anika Noni Rose oraz Nick Robinson ("Twój Simon").

"Sprzątaczka" będzie miniserialem liczącym łącznie dziesięć odcinków. Wszystkie epizody zadebiutują na platformie Netflix już 1 października 2021 roku.

loader

RadioZET.pl/Netflix