Zamknij

Henry Cavill na nowym zdjęciu z 2. sezonu "Wiedźmina". Zdradza coś z fabuły? [FOTO]

20.09.2021 10:55

Netflixowy "Wiedźmin" zmierza do nas z 2. sezonem, a gigant streamingowy dba, byśmy o tym fakcie nie zapomnieli. W sieci ukazało się właśnie nowe zdjęcie promujące nadchodzące odcinki, na którym widzimy Henry'ego Cavilla w roli Białego Wilka.

Henry Cavill na nowym zdjęciu z 2. sezonu "Wiedźmina". Zdradza coś z fabuły? [FOTO]
fot. materiały prasowe Netflix

Stęskniliście się za "Wiedźminem"? Netflix ma dla was niespodziankę - kolejną fotkę promującą nadchodzący sezon. Choć nie zdradza wiele z fabuły, przypomina nam, że do premiery nowych odcinków pozostało relatywnie niewiele czasu.

"Wiedźmin": Henry Cavill na nowym zdjęciu z 2. sezonu

Na fotografii zamieszczonej przez magazyn Entertainment Weekly zobaczyć możemy Geralta walczącego z nieznaną nam osobą. Choć otoczenie nie podsuwa nam wielu wskazówek, spekulować można, że miejscem akcji jest legendarne Kaer Morhen - miejsce, w którym główny bohater wychował się i poznał tajniki wiedźmińskiego fachu

Poza odwiedzinami we wspomnianej szkole, w 2. sezonie "Wiedźmina" poznamy również dawnego mentora Geralta, który był zresztą głównym bohaterem pierwszego spin-offu serialu. Mowa oczywiście o Vesemirze i animacji "Zmora Wilka".

Czego zaś dokładnie dotyczyć będzie fabuła 2. sezonu "Wiedźmina"? W oficjalnym opisie czytamy:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna - dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

"Wiedźmin 2": kiedy premiera na Netflix?

2. sezon "Wiedźmina" zawita w bibliotece Netflixa już 17 grudnia 2021 roku. W rolach głównych powrócą Henry Cavill jako Geralt z Rivii, Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerbergu, Freya Allan jako księżniczka Cirilla oraz Joey Batey w roli barda Jaskra.

Nie zabraknie też nowych twarzy. Do obsady dołączyli bowiem: Yasen Atour, Agnes Bjorn, Paul Bullion, Thue Ersted Rasmussen oraz znany z "Gry o tron" Kristofer Hivju jako Nivellen. 

loader

RadioZET.pl/Netflix/EW.com