Zamknij

"Feria": Netflix zaprezentował zwiastun nowego thrillera. Kiedy premiera? [WIDEO]

30.12.2021 09:26

Netflix zaprezentował zwiastun swojego nowego serialu oryginalnego - thrillera "Feria". O czym opowiada produkcja? Kiedy trafi do bazy platformy streamingowej?

Feria - kadr z serialu Netflix
fot. Netflix/materiały prasowe

"Feria" to nowy serial platformy Netflix, który trafi do sieci już niebawem. Serwis zaprezentował zwiastun produkcji, która według zapowiedzi twórców jest thrillerem fantastycznym. O czym opowiada "Feria"?

"Feria": zwiastun nowego thrillera Netflix

Od kilku lat Netflix stawia na produkcje oryginalne pochodzące z krajów innych niż Stany Zjednoczone. Wśród filmów i seriali bardzo często pojawiają się tytuły hiszpańskie, między innymi wielki hit - "Dom z papieru". Jednym z nich jest nadchodzący thriller fantastyczny "Feria".

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu, który zapowiada naprawdę trzymające w napięciu widowisko o przerażającej sekcie.

Akcja serialu "Feria" rozgrywa się w latach 90. XX wieku w andaluzyjskim miasteczku, które skrywa mroczną tajemnicę. Dwie siostry Eva i Sofía, dowiadują się od policji, że ich rodzice są oskarżeni o zamordowanie ponad 20 osób. Domniemanych sprawców jednak nie można nigdzie znaleźć, ponieważ zniknęli bez śladu. Tymczasem mieszkańcy tytułowego miasteczka domagają się pomszczenia ofiar sekty, co odbija się na głównych bohaterkach serialu. Co skrywa lokalna kopalnia? Jak długo Kult Słońca działa w tytułowej miejscowości? Czy fantastyczne stworzenia i dziwne zdarzenia są prawdą, czy fikcją?

Twórcami serialu "Feria" są Agustín Martínez ("La Caza. Monteperdido", "Sin tetas no hay paraíso") i Carlos Montero ("Szkoła dla elity", "Bałagan, jaki zostawisz"). W rolach głównych wystąpili Marta Nieto, Ana Tomeno, Carla Campra, Ángela Cremonte, Patricia López, Isak Férriz oraz Ernest Villegas.

"Feria": kiedy premiera nowego thrillera Netflix?

Pierwszy sezon serialu "Feria" będzie składał się z 8 odcinków. Każdy z nich trwa 50 minut. Produkcja trafi na Netflix 28 stycznia 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Netflix