Zamknij

Neil Patrick Harris wraca do telewizji w serialu „Uncoupled“ od twórcy „Emily w Paryżu“ [WIDEO]

05.05.2022 11:59

Neil Patrick Harris w nowej serialowej roli w serialu „Uncoupled” od twórców „Emily w Paryżu” i „Modern Famiy”. Kiedy premiera?

Uncoupled - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

Neil Patrick Harris w kolejnej serialowej roli. Tym razem takiej, w której go jeszcze nie widzieliśmy. Zebraliśmy pierwsze informacje o serialu „Uncoupled” od Darrena Stara, twórcy „Emily w Paryżu” i „Seksu w wielkim mieście” oraz Jeffreya Richmana, producenta sitcomu „Modern Family”.

„Uncoupled” to opowieść o mężczyźnie, który z dnia na dzień staje się czterdziestoparoletnim singlem w Nowym Jorku. Gdy po 17 latach, zupełnie nieoczekiwanie, porzuca go mąż, bohater czuje się całkowicie zagubiony. Serial ma być utrzymany w klimacie komediodramatu, a historia rozegrać się w ośmiu odcinkach.

„Uncoupled” – zwiastun teaserowy

Netflix zaprezentował właśnie pierwszy, teaserowy zwiastun produkcji. Materiał promocyjny serialu wygląda następująco:

„Uncoupled” – twórcy i obsada

Pomysłodawcami serialu są Darren Star, najlepiej znany z pracy przy „Seksie w wielkim mieście”, „Emily w Paryżu” czy „Beverly Hills, 90210” oraz Jeffrey Richman, jeden z producentów komediowego hitu „Modern Family”. Richman współpracował także przy takich serialach jak „Gotowe na wszystko” czy jeden z ulubionych seriali Ameryki – „Skrzydła” (org. „Wings”), emitowanego w latach 90. Reżyserem serialu jest Andrew Fleming, najlepiej znany z pracy przy "Emily w Paryżu", "Younger" oraz "Insatiable".

Na ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Neil Patrick Harris, Emerson Brooks, Colin Hanlon, Tuc Watkins, Marcia Gay Harden czy Dan Amboyer.

loader

„Uncoupled” – kiedy premiera?

Premiera całego ośmioodcinkowego sezonu pierwszego zaplanowana jest na 29 lipca.

Czytaj także: "Moon Knight": polski akcent w finałowym odcinku serialu Marvela [ZDJĘCIE]

RadioZET.pl/IMDB/YouTube