Zamknij
Najpopularniejsze seriale ostatnich lat. Widzieliście je wszystkie?
  • "Gra o tron"
  • "The Walking Dead"
  • "The Mandalorian"
  • 16 Zobacz
fot. Shutterstock.com

Seriale cieszą się w ostatnich latach olbrzymią popularnością. Które z nich zyskały największy rozgłos? Po które widzowie najczęściej sięgali? Sprawdziliśmy.

Seriale mogą się obecnie pochwalić niespotykaną dotąd popularnością. Przed erą Netflixa, to filmy królowały na polu ekranowej rozrywki, a seriale były niszą przeznaczoną dla wybranych. Teraz prym wiodą wszelkiej maści platformy streamingowe, które taśmowo produkują tytuły odcinkowe. Które seriale cieszyły się w ostatnich latach szczególną popularnością?

Najpopularniejsze seriale ostatnich lat - Top 16 produkcji

Gdy przyjrzymy się najpopularniejszym serialom ostatnich lat zauważymy, że nie ma określonej reguły, która determinowałaby sukces danej produkcji. Do grona Top 16 zaliczają się zarówno produkcje młodzieżowe, jak i te skierowane do widzów dorosłych. Seriale komediowe, akcji, fantasy, a nawet klasyczne romansidła - w tym zestawieniu panuje absolutny misz-masz.

Wiele tytułów zaliczanych w poczet najpopularniejszych seriali ostatnich lat to, rzecz jasna, produkcje platformy Netflix, która od lat święci triumfy na światowym rynku. Chcecie się dowiedzieć, które seriale cieszyły się szczególnym rozgłosem, by sprawdzić, czy narobiliście sobie zaległości? Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!