Zamknij

Najpopularniejsze seriale Netflixa. Mnóstwo nowości na kolejny tydzień [TOP 10]

18.07.2022 11:46

Netflix podaje listę seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu nadal znajduje się "Resident Evil: Remedium". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Resident Evil
fot. Courtesy of Netflix

TOP seriali na Netflixie. Seriale zyskują coraz większą popularność, co sprawia, że tego typu produkcje są tworzone na coraz wyższym poziomie. Na Netflixie można znaleźć wiele seriali - oryginalnych, na licencji i tych dla najmłodszych. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: "Stranger Things" sezon 4: czy ulubieniec widzów miał szansę przeżyć?

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial "Resident Evil: Remedium". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne seriale na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się serial "Resident Evil: Remedium". Produkcja przedstawia losy Jade Wesker. Dziewczyna żyje w świecie, w którym wiele lat wcześniej wirus spowodował, że świat zmienił się nie do poznania. Jade walczy z zarażonymi ludźmi o przeżycie.

Drugą pozycję zajmuje kolejna nowość, czyli serial "Alba". To hiszpańska produkcja opowiadająca historię Alby. Dziewczyna budzi się na plaży ze śladami gwałtu, ale nie potrafi sobie przypomnieć, jak się potoczyła poprzednia noc. Niedługo potem dowiaduje się, że skrzywdzili ją koledzy jej chłopaka.

Podium zamyka serial "Turbulencje", czyli dobrze znana fanom Netflixa produkcja. "Turbulencje" to losy pasażerów samolotu, który znika z radarów i po trzech latach powraca, a uczestnicy lotu muszą się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Netflix: TOP 10 seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Resident Evil: Remedium"
  2. "Alba"
  3. "Turbulencje"
  4. "Stranger Things"
  5. "Kung Fu Panda: Smoczy rycerz"
  6. "Psi patrol"
  7. "Bardzo długa noc"
  8. "Capitani"
  9. "The Umbrella Academy"
  10. "Jak zmienić swój umysł"

Zobacz także: „Dzienna Zmiana“: Jamie Foxx i Snoop Dogg walczą z wampirami w LA. Zwiastun filmu akcji Netflixa

RadioZET.pl

Wielka Woda - kadr z serialu
7 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix