Zamknij

Najpopularniejsze seriale Netflixa. Dzieciaki z Hawkins skradły show [TOP 10]

04.07.2022 13:30

Netflix podaje listę seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazła się druga część 4. sezonu "Stranger Things". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Stranger Things
fot. Courtesy of Netflix/Materiały prasowe

TOP seriali na Netflixie. Seriale zyskują coraz większą popularność, co sprawia, że tego typu produkcje są tworzone na coraz wyższym poziomie. Na Netflixie można znaleźć wiele seriali - oryginalnych, na licencji i tych dla najmłodszych. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także"Blonde": film Netflix o Marilyn Monroe wzbudzi wiele kontrowersji. Chodzi o sceny seksu

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial "Stranger Things". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne seriale na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazła się druga część 4. sezonu serialu "Stranger Things". W Hawkins znowu dzieją się niewytłumaczalne rzeczy. Bohaterowie nie mogą liczyć na spokojne ferie wiosenne, zamiast tego muszą stawić czoła potężnemu niebezpieczeństwu.

Drugą pozycję zajmuje natomiast nowość - "Turbulencje". Jest to produkcja, która składa się z trzech sezonów. Jeden z samolotów ginie i po trzech latach powraca. Pasażerowie, którzy brali udział w locie, muszą się zmierzyć z nową rzeczywistością.

Podium zamyka polski serial "Królowa". To czteroodcinkowa opowieść o życiu Sylwestra, krawca i drag queen. Mężczyzna opuścił rodzinę i wyjechał do Paryża, gdzie zaczął spełniać marzenia. Niespodziewana choroba w rodzinie zmusza go do powrotu na rodzinny Śląsk, gdzie musi się zmierzyć z przeszłością oraz nauczyć na nowo przebywania z najbliższymi mu osobami.

Co jeszcze jest popularne na Netflixie i jakie seriale oglądają Polacy?

loader

Netflix: TOP 10 seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Stranger Things"
  2. "Turbulencje"
  3. "Królowa"
  4. "The Umbrella Academy"
  5. "Człowiek kontra pszczoła"
  6. "Dom z papieru: Korea"
  7. "Psi patrol"
  8. "Nic o mnie nie wiecie"
  9. "Peaky Blinders"
  10. "Prywatność"

Zobacz także: "Królowa", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

RadioZET.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max