Zamknij
12 najlepszych seriali w historii telewizji - wybór redakcji
  • Photoshot/East News
  • Starz! Movie Channel/Courtesy Everett Collection/East News
  • Steve Dietl/Netflix
  • 12 Zobacz
fot. Shutterstock.comsh

Najlepsze seriale w historii telewizji to takie, które zachwyciły nas swoją fabułą, realizacją i wpływem na popkulturę. Przedstawiamy galerię 12 najlepszych seriali w historii według redakcji RadioZET.pl.

Zestawienia najlepszych seriali to często problematyczna kwestia. Znacznie łatwiej wybrać te ulubione - produkcje, które z określonych (lub bliżej nieznanych) powodów szczególnie przypadły nam do gustu. Dziś jednak pójdziemy trudniejszą drogą i wyłonimy dla was 12 seriali, które - zdaniem naszej redakcji - zasłużyły na miano absolutnie najlepszych.

Najlepsze seriale w historii telewizji [TOP 12] - wybór redakcji

W naszej galerii 12 najlepszych seriali w historii telewizji znajdziecie cały wachlarz produkcji. Jak się okazało, nie ograniczyliśmy się do konkretnego gatunku czy formy. Jedynym obranym przez nas kryterium był brak seriali dokumentalnych (na nie oczywiście też przyjdzie kiedyś czas). 

Przed kilkoma dniami przedstawiliśmy wam, jak prezentuje się lista najlepszych seriali fabularnych według największego polskiego serwisu filmowego - Filmweb.pl. Dziś nadszedł czas na nasze typy, które znacząco różnią się od przytoczonego wcześniej rankingu.

Które seriale uznaliśmy za najlepsze? Zajrzyjcie do naszej galerii 12 najlepszych seriali w historii telewizji i przekonajcie się sami!

loader