Zamknij
10 najlepszych seriali w dziejach według serwisu Filmweb.pl
  • Liam Daniel/Photoshot/East News
  • HBO/Photoshot/East News
  • SONY PICTURES TELEVISION/ACME SHARK/MGM TELEVISION/PEGASUS / Album/ East News
  • 10 Zobacz
fot. Vantage_DS / Shutterstock.com

Najlepsze seriale w dziejach to te, które cieszą się nie tylko największą popularnością, ale także zdobywają wysokie noty w opiniach krytyków i widzów. Które tytuły zasłużyły na to wyróżnienie? Przedstawiamy 10 najlepszych seriali w historii, według rankingu serwisu Filmweb.pl.

Najlepsze seriale w dziejach? Gdy to słyszymy, z miejsca przychodzą nam do głowy najgłośniejsze i najbardziej popularne produkcje telewizyjne. Czy jednak sława zawsze przekłada się na wysokie noty w rankingach? Okazuje się, że niekoniecznie.

Najlepsze seriale w dziejach - Top 10, według rankingu Filmweb.pl

W naszej galerii 10 najlepszych seriali w dziejach, znajdziecie tytuły, które uplasowały się u szczytu rankingu w polskim serwisie Filmweb.pl. Na liście dominują produkcje Netflixa i HBO, jednak - co istotne - niekoniecznie te najpopularniejsze. W ostatnich latach bowiem szczególną sławą cieszą się "Wiedźmin", "Bridgertonowie", "The Crown", czy "WandaVision", których na próżno szukać na liście 10 najlepszych seriali w historii telewizji. 

Zobacz także

Choć w naszej galerii 10 najlepszych seriali w dziejach zabrakło wyżej wymienionych tytułów, obyło się chyba bez większych niespodzianek. Znajdziecie w niej bowiem seriale cieszące się nie tylko (względnie) dużą popularnością, ale także słynące ze swojego wysokiego poziomu artystycznego i (zazwyczaj) przychylnych recenzji widzów. 

Które produkcje zasłużyły na miano najlepszych seriali w historii telewizji? Zajrzycie do naszej galerii 10 najlepszych seriali w dziejach i przekonajcie się sami! Zaznaczamy jednak, że skupialiśmy się wyłącznie na produkcjach fabularnych

loader