Zamknij
Sukcesja - kadr z serialu
  • Biały Lotos
  • Ogrodnicy
  • Bo to grzech
  • 11 Zobacz
fot. materiały prasowe HBO

Najlepsze seriale 2021 roku – wybraliśmy dla Was 10 najciekawszych seriali, które mogliśmy oglądać na platformach streamingowych i w telewizji w 2021 roku. Prezentujemy wybór najlepszych seriali minionego roku okiem przedstawicieli działu Kultura serwisu RadioZET.pl. Czy widzieliście wszystkie zwycięskie seriale? Sprawdźcie.

Najlepsze seriale 2021 roku – redakcja RadioZET.pl wybrała najciekawsze produkcje w odcinkach roku 2021. Z okazji końca roku, postanowiliśmy przyjrzeć się opowieściom w odcinkach, które przyniosły nam najwięcej emocji w ostatnich dwunastu miesiącach. Które produkcje okazały się najlepsze? Przekonajcie się sami.

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji 

Wybór jedynie 10 seriali z przepastnej listy nowości, które każdego tygodnia trafiają na platformy streamingowe: NetflixHBO GOCanal+ OnlineAmazon Prime Video czy Apple TV+ i pojawiają się w regularnej dystrybucji telewizyjnej, nie był prosty.

Ostatecznie jednak przygotowaliśmy dla Was listę 10 najciekawszych, najlepszych i najbardziej emocjonujących seriali ostatnich 12 miesięcy. Które produkcje znalazły się na podium? Przekonajcie się, klikając w naszą galerię na górze strony.

Najlepsze seriale Netflix w 2021 roku

Na liście znalazły się trzy produkcje oryginalne Netflix. Jedną z nich był trzeci sezon doskonale przyjętego serialu „Sex Education”, który jest jednym z najchętniej oglądanych seriali Netflixa w historii. W TOP 10 znalazło się też miejsce dla 2. sezonu „Wiedźmina”, który choć podzielił widzów i publiczność licznymi zmianami względem oryginału, naszej redakcji podobał się przede wszystkim ze względu na tempo, dobre aktorstwo, lepsze efekty specjalne i bardziej koherentną fabułę, a także zaskakujące zwroty akcji. Nic więc dziwnego, że serial trafił ostatecznie na listę najlepszych seriali 2021 roku.

Najlepsze seriale HBO w 2021 roku

Na liście nie mogło zabraknąć także seriali produkcji HBO, które po raz kolejny zawojowały rozdanie tegorocznych nagród Emmy oraz przyszłorocznego rozdania Złotych Globów. Które seriale HBO trafiły na sam szczyt listy? Przekonajcie się, klikając w galerię na samej górze strony.

Najlepsze seriale Canal+ w 2021 roku

W finałowej 10. znalazł się też polski serial „The Office PL”, który zachwycił przedstawicieli naszej redakcji – zarówno osoby, które od lat kochają Michaela Scotta, jak i tych, którzy „na świeżo” podchodzili do polskiej wersji uwielbianego przez miliony hitu. Obie grupy były zadowolone z miksu humoru, doskonałego aktorstwa oraz umiejętnego przemycenia jak największej ilości polskich przywar w 12 trzydziestominutowych odcinków.

Czytaj także: "Hawkeye": czy Piotr Adamczyk wystąpi w kolejnych produkcjach Marvela?

RadioZET.pl