Zamknij

Najchętniej oglądane seriale na Netflix. Polska produkcja podbiła serca widzów [TOP 10]

05.09.2022 10:36

Netflix podaje listę seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazł się polski serial o tytule "Gry rodzinne". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Gry rodzinne
fot. Materiały prasowe Netflix

TOP seriali na Netflixie. Seriale zyskują coraz większą popularność, co sprawia, że tego typu produkcje są tworzone na coraz wyższym poziomie. Na Netflixie można znaleźć wiele seriali - oryginalnych, na licencji i tych dla najmłodszych. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz takżeNajpopularniejsze filmy na Netflixie. Duński film przejął prowadzenie [TOP 10]

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial "Gry rodzinne". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne seriale na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znajduje się polski serial o tytule "Gry rodzinne". Serial przedstawia losy młodej pary, która ma stanąć na ślubnym kobiercu. Podczas ich wielkiego dnia na jaw wychodzą skrywane tajemnice oraz fakt, że ich rodziny sporo dzieli. W produkcji występuje plejada polskich gwiazd, m.in. Izabela Kuna, Paweł Deląg i Edyta Olszówka.

Na drugim miejscu znajduje się "Diabeł w Ohio". To opowieść o losach pacjentki, która uciekła z tajemniczej sekty. Lekarka postanawia przygarnąć ją pod swój dach, jednocześnie narażając rodzinę i życie.

Podium zamyka serial ceniony przez widzów - "The Good Doctor". Nowe odcinki trafiły na Netflix. Jest to opowieść o losach młodego lekarza z autyzmem, który otrzymuje pracę na oddziale chirurgii w prestiżowym szpitalu.

Netflix: TOP 10 seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

loader
  1. "Gry rodzinne"
  2. "Diabeł w Ohio"
  3. "The Good Doctor"
  4. "Sandman"
  5. "Ogień i żar"
  6. "Pokemon: Podróże mistrzów"
  7. "Psi patrol"
  8. "Turbulencje"
  9. "Echa"
  10. "Droga do awansu"

Zobacz także: "Gry rodzinne": nowy polski serial Netflixa bije rekordy popularności

RadioZET.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +