Zamknij

Najchętniej oglądane seriale na Netflix. Polacy zwracają uwagę na nowości [TOP 10]

22.08.2022 09:27

Netflix podaje listę seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazł się serial "Sandman". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Sandman
fot. Materiały prasowe Netflix

TOP seriali na Netflixie. Seriale zyskują coraz większą popularność, co sprawia, że tego typu produkcje są tworzone na coraz wyższym poziomie. Na Netflixie można znaleźć wiele seriali - oryginalnych, na licencji i tych dla najmłodszych. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: „Wednesday”: pierwszy pełnoprawny zwiastun nowego serialu Tima Burtona dla Netflixa [WIDEO]

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial "Sandman". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne seriale na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się serial "Sandman". Produkcja przedstawia historię Morfeusza, Króla Snów, który uwalnia się i wybiera się w podróż między dwoma światami. Bohater chce odzyskać dawną moc i odnaleźć skradzione mu artefakty.

Na drugiej pozycji jest serial "The Good Doctor". To uwielbiana przez widzów historia utalentowanego chirurga z autyzmem i zespołem sawanta. Bohater dostaje pracę w prestiżowym szpitalu, gdzie zostaje sceptycznie przyjęty przez współpracowników i pacjentów. Na platformie Netflix można już znaleźć 4 sezony produkcji.

Podium zamyka trzymający w napięciu thriller o tytule "Echa". Serial przedstawia losy Leni i Giny - bliźniaczek, który potajemnie zamieniają się miejscami. Jedna z nich znika bez śladu, przez co ich życie zamienia się w chaos.

Netflix: TOP 10 seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix

  1. "Sandman"
  2. "The Good Doctor"
  3. "Echa"
  4. "Turbulencje"
  5. "Jeszcze nigdy..."
  6. "Ogień i żar'
  7. "Alma"
  8. "Stranger Things"
  9. "Magicy makijażu"
  10. "Alba"
loader

Zobacz także: Netflix przegrał z Disney+. Nowa platforma ma więcej subskrybentów

RadioZET.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +