Zamknij

Najchętniej oglądane seriale na Netflix. Na prowadzeniu amerykański dramat [TOP 10]

15.09.2022 16:06

Netflix podaje listę seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazł się amerykański dramat o tytule "Dziennik żigolo". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Dziennik żigolo
fot. Materiały prasowe Netflix

TOP seriali na Netflixie. Seriale zyskują coraz większą popularność, co sprawia, że tego typu produkcje są tworzone na coraz wyższym poziomie. Na Netflixie można znaleźć wiele seriali - oryginalnych, na licencji i tych dla najmłodszych. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: TUDUM: Netflix podaje oficjalny zwiastun i listę tytułów. To wydarzenie dla fanów platformy

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial "Dziennik żigolo". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne seriale na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się amerykański serial dramatyczny "Dziennik żigolo". W produkcji śledzimy losy mężczyzny do towarzystwa, który angażuje się w sprawy rodzinne klientki i łamie zasadę w pracy, zakochując się w niej.

Drugą pozycję zajmuje natomiast polski serial "Gry rodzinne". Serial przedstawia losy młodej pary, która ma wziąć ślub. Podczas ich wielkiego dnia na jaw wychodzą skrywane tajemnice oraz fakt, że ich rodziny sporo dzieli.

Podium zamyka natomiast "The Crown". Na nowe odcinki jednego z najpopularniejszych seriali Netflixa trzeba jeszcze poczekać, jednak tuż po śmierci królowej Elżbiety II, widzowie na nowo zaczęli oglądać starsze epizody. To prawdziwy fenomen wśród produkcji oryginalnych Netflixa.

Co jeszcze oglądają Polacy?

Netflix: TOP 10 seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Dziennik Żigolo"
  2. "Gry rodzinne"
  3. "The Crown"
  4. "Cobra Kai"
  5. "Cyberpunk: Enderunners"
  6. "Diabeł w Ohio"
  7. "Niedoskonali"
  8. "Zaginięcie w Lorenskog"
  9. "Pokemon: Podróże mistrzów"
  10. "The Good Doctor"

Zobacz także: "Gry rodzinne", sezon 2: czy będzie drugi sezon? [DATA]

RadioZET.pl

loader
Wielka Woda - kadr z serialu
7 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix