Zamknij

Najchętniej oglądane seriale na Netflix. Amerykański thriller nie ma sobie równych [TOP 10]

29.08.2022 10:13

Netflix podaje listę seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazł się serial "Echa". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Echa
fot. Materiały prasowe Netflix

TOP seriali na Netflixie. Seriale zyskują coraz większą popularność, co sprawia, że tego typu produkcje są tworzone na coraz wyższym poziomie. Na Netflixie można znaleźć wiele seriali - oryginalnych, na licencji i tych dla najmłodszych. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: „Biały Szum“: zwiastun filmu otwarcia festiwalu w Wenecji. Kiedy premiera na Netflix? [WIDEO]

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial "Echa". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne seriale na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znajduje się amerykański thriller o tytule "Echa". Jest to historia bliźniaczek Leni i Giny. Dziewczyny potajemnie zamieniają się miejscami. Pewnego dnia jedna z nich znika bez śladu, a ich życie zamienia się w chaos.

Na drugim miejscu znajduje się natomiast "Sandman". Produkcja przedstawia historię władcy snów, który uwalnia się i wybiera się w podróż między dwoma światami. Bohater chce odzyskać dawną moc i odnaleźć skradzione mu artefakty.

Podium zamyka natomiast "Droga do awansu". Jest to historia Ingrid Yun. Kobieta stara się otrzymać tytuł partnera w słynnej nowojorskiej kancelarii. Mimo wszystko chce pogodzić karierę z miłością, przyjaźnią i czasem dla rodziny.

Netflix: TOP 10 seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Echa"
  2. "Sandman"
  3. "Droga do awansu"
  4. "The Good Doctor"
  5. "Ogień i żar"
  6. "Turbulencje"
  7. "Kleo"
  8. "Stranger Things"
  9. "Psi patrol"
  10. "The Walking Dead"

Zobacz także: Najpopularniejsze filmy na Netflixie. Polski erotyk podbija platformę [TOP 10]

loader

RadioZET.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +