Zamknij

Na dobre i na złe: Wpadka w serialu. TVP przeprasza widzów

14.01.2021 10:37

"Na dobre i na złe" cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów. Historia o lekarzach i pacjentach z Leśnej Góry gości na antenie TVP od 1999 roku i zebrała wierne grono fanów. W środę wyemitowany miał zostać 794. odcinek, tymczasem pokazano poprzedni, 793. Fani w komentarzach nie kryją rozczarowania.

Na dobre i na złe
fot. East News

"Na dobre i na złe" to jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali na antenie TVP. Produkcja na przestrzeni lat zebrała pokaźne grono wielbicieli. Fani serialu byli ostatnio zawiedzeni, gdy w środowy wieczór zobaczyli dwa razy ten sam odcinek. Zamiast 794. odcinka pokazano 793. Stacja postanowiła przeprosić rozczarowanych fanów za wpadkę.

Zobacz też: "Na dobre i na złe": to już 21 lat od premiery. Jak wyglądał pierwszy odcinek?

Na dobre i na złe: TVP przeprasza widzów za wpadkę

"Szanowni Widzowie, z przyczyn od nas niezależnych w dniu dzisiejszym została powtórzona emisja odcinka 793, zamiast zapowiadanej premiery. Wiemy, że czekaliście. Najmocniej przepraszamy za tę niezapowiedzianą zmianę. Odcinek 794. zostanie wyemitowany 20 stycznia o 20.55. Bądźcie z nami" - napisała stacja.

Fani pod przeprosinami stacji na Instagramie nie kryli oburzenia. "Mało śmieszny żart", "ciekawe, co odwalicie za tydzień", miejmy nadzieję, że dotrzymacie słowa i wyemitujecie tak długo zapowiadaną premierę odcinka 794", "to było chamskie", "żenada" - pisali.

"Na dobre i na złe" emitowany jest na antenie TVP od 1999 roku. Serial opowiada historię lekarzy i pacjentów w fikcyjnym miasteczku Leśna Góra. W pierwszych latach emisji główne roli grali m.in. Jolanta Fraszyńska, Marian Opania, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski i Krzysztof Pieczyński. Aktualnie jednymi z głównych bohaterów są m.in. Katarzyna Dąbrowska, Marcin Rogacewicz oraz Emilia Komarnicka-Klynstra.

loader

RadioZEt.pl