Zamknij

"Na dobre i na złe": Tomasz Dedek dołącza do obsady. Kogo zagra?

16.02.2021 16:07

"Na dobre i na złe" z kolejną gwiazdą w obsadzie! Tomasz Dedek, znany z "Rodziny zastępczej", pojawi się w 799. odcinku "Na dobre i na złe". Kogo zagra i co wiemy o jego roli?

"Na dobre i na złe": Tomasz Dedek dołącza do obsady. Kogo zagra?
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Obsada "Na dobre i na złe" ponownie się powiększy. W nadchodzących odcinkach pojawi się Tomasz Dedek - polski aktor znany z roli Jędruli w "Rodzinie zastępczej". Co wydarzy się w 799. odcinku "Na dobre i na złe"? Szczegóły poniżej.

"Na dobre i na złe", odcinek 799 - Tomasz Dedek dołącza do obsady

Tomasz Dedek dołączy do obsady serialu "Na dobre i na złe" w 799. odcinku. Wcieli się w Janusza - ojca serialowego Tadka. Tadek pracuje jako lekarz-rezydent w szpitalu w Leśnej Górze. W 799. odcinku "Na dobre i na złe" dojdzie od niespodziewanego zwrotu akcji. Gdy w szpitalu zjawi się pacjent, który po 25 latach wybudził się ze śpiączki, do placówki zawita tajemniczy mężczyzna. Będzie to właśnie Janusz. Przywitanie z synem nie będzie jednak należało do najprzyjemniejszych.

Tadek, widząc Janusza, wpadnie w szał. Wykrzyczy, że nie jest już jego ojcem. Co tak poróżniło mężczyzn? Czy to przypadkowe spotkanie da początek nowemu, dynamicznemu wątkowi w "Na dobre i na złe"? Tego dowiemy się wkrótce. Emisja 799. odcinka serialu "Na dobre i na złe" odbędzie się w środę 24 lutego 2021 roku, o godzinie 20:55 w TVP 2.

loader

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl