Zamknij

"Na Wspólnej": tragiczna śmierć w nowym sezonie. Co się stanie?

25.02.2022 14:58

"Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych codziennych seriali wyprodukowanych przez TVN. W najnowszych epizodach widzowie będą świadkami tragedii. Co się wydarzy?

Na Wspólnej
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"Na Wspólnej": tragiczna śmierć w nowym sezonie. Przez lata w popularnym serialu stacji TVN aktorzy pojawiali się i odchodzili. W najnowszych epizodach widzowie pożegnają Marcina Rogacewicza, który wciela się w Adama, ukochanego Darii (Patrycja Topajew). Co się wydarzy?

Zobacz także: 5 najbardziej absurdalnych wątków w polskich serialach. Twórców poniosła wyobraźnia

"Na Wspólnej": tragiczna śmierć w nowym sezonie. Co się stanie?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany od 2003 roku. Daria jest jedną z tych bohaterek, którą widzowie poznali jako małą dziewczynkę, a obecnie mogą śledzić losy dorosłej kobiety. Córka Sławka (Mariusz Słupiński) zeszła się z Adamem, a ich miłosna droga była długa i kręta. Wiele wskazywało na to, że wreszcie się wszystko ułożyło. Niestety, nie na długo.

Daria i Adam wybiorą się na wycieczkę za miasto, by cieszyć się tym, że wszystko się ułożyło. Adam zginie w wypadku samochodowym, a wszystkiemu winny będzie... pierścionek zaręczynowy. Niestety, pudełeczko zsunie się, a on podczas jazdy schyli się, by go ponieść. Następnie straci panowanie nad kierownicą. Mężczyzna straci życiu na miejscu. Co się stanie z Darią? Dowiemy się już niedługo.

"Na Wspólnej": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 na antenie TVN.

loader

Zobacz także: "M jak miłość": wpadka w serialu. Widzowie nie kryją oburzenia. Co się stało?

RadioZET.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET