Zamknij

"Na Wspólnej", odcinek 3261: Włamanie do mieszkania Michała. Znikną wszystkie rzeczy Kingi

22.07.2021 10:59
Na Wspólnej
fot. Kinga Urbaniak/TRICOLORS/East News

"Na Wspólnej" nieraz zaskakiwało widzów. W najnowszym, 3261. epizodzie będziemy świadkami włamania do mieszkania Michała. Złodziej ukradnie wszystkie rzeczy Kingi. Czy żona Brzozowskiego naprawdę żyje?

"Na Wspólnej", odcinek 3261: Włamanie do mieszkania Michała. Znikną wszystkie rzeczy Kingi. Sprawa zniknięcia żony Brzozowskiego staje się coraz bardziej tajemnicza i zagmatwana. Co się dzieje z Kingą i kto może wiedzieć, gdzie kobieta przebywa?

Zobacz także: "Na Wspólnej": Skandal w serialu. Marta wyjdzie za mąż za przybranego brata

"Na Wspólnej", odcinek 3261: Włamanie do mieszkania Michała. Znikną wszystkie rzeczy Kingi

"Na Wspólnej" to serial, który jest emitowany na antenie TVN od 2003 roku. Michał Brzozowski jest jedną z pierwszych postaci, które się pojawiły w telenoweli i poniekąd jednym z głównych bohaterów. Widzowie przez lata śledzili jego burzliwą relację z Kingą. Kiedy para zaczęła na nowo układać sobie życie, to ta zniknęła bez śladu. Wiele wskazuje na to, że Kinga jednak żyje i ma się dobrze. Dlaczego się zatem ukrywa?

W 3261. epizodzie dojdzie do włamania do Michała mieszkania. Mężczyzna zauważy, że znikną rzeczy Kingi. Co więcej, Klaudia da mu nadzieję, że Brzozowska może wciąż żyć. Jak się rozwiąże ta zagadka? Dowiemy się w nowych odcinkach.

"Na Wspólnej", odcinek 3261: gdzie i kiedy oglądać?

3261. odcinek serialu "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 22 lipca 2021 roku o godzinie 20.15 w TVN.

Zobacz także: Robert Kudelski przeszedł metamorfozę. Aktor "Na Wspólnej" bardzo się zmienił [FOTO]

RadioZET.pl/Teleman.pl