Zamknij

Marta Wierzbicka wraca do "Na Wspólnej". "Będę znowu oglądać serial"

04.10.2022 09:33

"Na Wspólnej" zyska nowy, ciekawy wątek. Do popularnego serialu stacji TVN wraca Marta Wierzbicka. Aktorka ponownie wcieli się w Olę Zimińską. Co zaplanowali scenarzyści i kiedy będzie można oglądać odcinki z Martą Wierzbicką?

Marta Wierzbicka
fot. Paweł Wodzynski/East News

"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka wraca do serialu. Aktorka poinformowała widzów "Na Wspólnej", że ponownie pojawi się w produkcji. Jaki wątek przygotowali scenarzyści i co skłoniło aktorkę do powrotu? Zdradzamy, co wiadomo.

Zobacz także: "Na dobre i na złe" bije rekordy popularności. Nowe wątki przyciągnęły jeszcze więcej widzów

"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka wraca do serialu. Internauci nie kryją emocji

Marta Wierzbicka pierwszy raz wystąpiła w "Na Wspólnej" w 2005 roku, gdy miała zaledwie 14 lat. Jej postać szybko zyskała sympatię widzów. Bohaterka dorastała, sprawiając rodzicom większe lub mniejsze problemy, ale jej wątki zawsze interesowały fanów serialu. W 2017 roku Wierzbicka ogłosiła, że odchodzi z serialu, jednak zostawiła sobie otwartą furtkę. Po pięciu latach zapowiedziała, że ponownie pojawiła się na planie "Na Wspólnej".

Pobudka o piątej rano i w drogę na plan. Chyba już wiecie, co się kroi? - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Wierzbicka podzieliła się też zdjęciami, na których można zobaczyć jej serialową rodzinę. Wielu internautów nie kryje zadowolenia z tego faktu i deklaruje, że będzie oglądać nowe odcinki "Na Wspólnej". Co więcej, część z nich przyznaje, że od jakiegoś czasu nie oglądało serialu, jednak postanowi nadrobić zaległości, gdy w fabule ponownie pojawi się ich ulubiona postać.

No, jak wróci Ola z Londynu, to i ja powrócę do "Na Wspólnej" - można przeczytać w komentarzach.

Marta Wierzbicka nie zdradziła na razie, czy to epizodyczna rola, czy też dłuższy powrót. Aktorka nie ujawniła też, od kiedy będzie można oglądać nowe odcinki z jej udziałem.

"Na Wspólnej": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Na Wspólnej" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 na antenie TVN.

loader

Zobacz także: "M jak miłość": Pierwsze spotkanie Franki z synem skończy się tragedią

RadioZET.pl/Instagram

Magda M
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News