Zamknij

"Na Wspólnej": Agnieszka straci pamięć i zyska zupełnie nową osobowość! Co już wiemy?

29.06.2021 16:18

"Na Wspólnej" szykuje prawdziwą bombę. Jedna z bohaterek ulegnie wypadkowi, w wyniku którego dozna amnezji i zmieni się nie do poznania! Sprawdźcie, co już wiemy.

"Na Wspólnej": Agnieszka straci pamięć i zyska zupełnie nową osobowość! Co już wiemy?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Twórcy "Na Wspólnej" przygotowali dla nas fascynujący wątek rodem z brazyliskich telenoweli. W nadchodzących odcinkach Agnieszka stanie się ofiarą wypadku i straci pamięć. Jak wpłynie to na fabułę? Szczegóły poniżej.

Zobacz także

"Na Wspólnej" - nadciąga zupełnie nowa Agnieszka

Jak podaje serwis Telemagazyn.pl, jedną z bohaterek "Na Wspólnej" czekają kolejne ciężkie chwile. Agnieszka (grana od lat przez Katarzynę Walter) przeszła już wiele, a przed nią następny zwrot akcji. Jak zdradziła sama aktorka, odgrywana przez nią postać ulegnie wypadkowi, straci pamięć, a w efekcie stanie się zupełnie inną osobą.

Zgodnie z oświadczeniem aktorki, amnezja sprawi, że osobowość Agnieszki ulegnie diametralnej zmianie. Zachowanie kobiety ma znacząco wpłynąć na jej relacje zarówno z aktualnym, jak i byłym partnerem. Co to oznacza? Tego nie wiemy, pozostaje nam zatem uzbroić się w cierpliwość. Katarzyna Walter nie zdradziła również, czy zmiany w osobowości Agnieszki będą już permanentne, czy z czasem bohaterka powróci do swojego dawnego "ja".

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl