Zamknij

Netflix: „TY“, sezon 3 – Joe i Love powracają w nowym zwiastunie hitu giganta VOD [WIDEO]

17.09.2021 16:27

„TY“ to jeden z najpopularniejszych seriali platformy streamingowej Netflix. Na miesiąc przed premierą nowego sezonu otrzymaliśmy pełnoprawny zwiastun serialu. Co mówi nam o akcji? Kiedy dokładnie premiera?

YOU, sezon 3 - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„TY“ (org. „You“) to jeden z największych hitów platformy stramingowej Netflix. Produkcja, bazująca na bestsellerowej serii powieści Caroline Kepnes cieszy się niesłabnącą popularnością. Penn Badgley, najlepiej znany z roli Dana Humphreya w oryginalnej „Gossip Girl”, zawładnął umysłami odbiorców, z każdym kolejnym sezonem odkrywając nieco więcej ze swojego szaleństwa. Co zaprezentuje w nowych odcinkach? Przekonajcie się sami.

„TY”, sezon 3 – zwiastun

W sieci zawitał właśnie pełnoprawny zwiastun 3. serii serialu, wypełniony po brzegi nowymi scenami. Materiał zapewnia, że w nowych odcinkach będzie równie pokręcenie, co dotychczas, a Joe przysporzy nam kolejnej porcji soczystych monologów. Zwiastun prezentuje się następująco:

„TY”, sezon 3 – obsada i ekipa

Showrunnerami serialu pozostaje duet scenariopisarski: Greg Berlanti i Sara Gamble. To właśnie oni odpowiedzialni za sukces dwóch poprzednich odsłon serialu. Caroline Kepnes, autorka oryginału, nadal będzie konsultantką produkcji, choć fabuła powieści i nowego sezonu wydaje się zmierzać w nieco inną stronę, tak jak było to już widoczne w sezonie nr 2.

Na ekranie zobaczymy zaś stare i nowe gwiazdy. Oprócz Penna Badgleya i Victorii Pedretti w nowych odcinkach ujrzymy taki aktorów i aktorki jak: Micheaela McNamus, Dylan Arnols, Tati Gabrielle, Ben Mehl, Shannon Chan-Kent, Christopher Sean, Chris O’Shea, Bryan Safi, Mackenzie Astin czy Ayelet Zurer. 

loader

„TY”, sezon 3 – kiedy premiera? 

Premiera nowego sezonu przewidziana jest na 15 października.

Czytaj także: Nowe seriale komediowe: TOP 10 produkcji, których nie znacie, a powinniście [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/materiały prasowe Netflix