Zamknij

Netflix: „Książęta“ wznowieni na 2. sezon. Co już wiemy o nowych odcinkach serialu? [WIDEO]

22.09.2021 15:45

„Książęta“ dostaną 2. sezon. Co już wiemy o nowych odcinkach młodzieżowego hitu Netflixa?

Książęta - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Książęta“ (org. „Young Royals“) to szwedzki młodzieżowy serial platformy Netflix, przyglądający się losom młodego następcy tronu, który pragnie zasmakować „zwyczajnego życia”, więc udaje się do szkoły z internatem. Tam łatwiej będzie mu przeżywać nastoletnie problemy, z dala od czujnego oka rodziców i problemów wagi państwowej.

Premierowa seria cieszyła się dużą popularnością wśród odbiorców, którzy polubili perypetie bohaterów oraz ich liczne rozterki, nie tylko natury sercowej. Co nas czeka  w nowych odcinkach?

„Książęta“, sezon 2 ­– zapowiedź

Netflix podzielił się informacją o nowym sezonie w swoich mediach społecznościowych:

Serwis wypuścił także specjalne wideo, w którym główni aktorzy serialu dzielą się radosną nowiną z fanami. Materiał prezentuje się następująco:

„Książęta“ – twórcy i obsada

Twórcami serialu jest trio showrunnerów: Lisa Ambjörn, Lars Beckung, i Camilla Holter. Scenariusz powstał w głowie Lisy Ambjörn oraz takich autorów jak: Pia Gradvall, Sofie Forsman czy Tove Forsman. Za kamerą stanęły zaś reżyserki: Rojda Sekersöz i Erika Calmeyer. W roli głównej wystąpił zaś szwedzki aktor Edvin Ryding. Na ekranie towarzyszą mu: Pernilla August, Malte Gårdinger, Frida Argento czy debiutantka Nikita Uggla.

loader

„Książęta“, sezon 2 – kiedy premiera?

Na razie nieznana jest dokładna data premiery nowych odcinków serialu. Znając jednak sposób działania Netflixa, najprawdopodobniej jednak nastąpi ona najwcześniej w połowie 2022, w rok po premierze premierowych odcinków.

Czytaj także: „Sex Education“: rozmawiamy z gwiazdami hitu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

RadioZET.pl/materiały prasowe Netflix/YouTube/Facebook